[Alındı] Intel i7 6700 MSI RX 480 Gaming X Sistem

• Konuyu başlatan K-Pax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 5B
Sistemden memnun musunuz bende hemen hemen aynı parçalardan sistem toplayacağım?
Çok memnunum. Oyunlarda yük altındayken gürültü yapmıyor. Performans olarak da beni tatmin ediyor açıkçası.
Sistemin güzel olmuş ileride galiba crossfire yapmayı düşünüyorsun diye mi rx480'ni aldın?
Crossfire düşünmüyorum. Free-sync monitör ve rx480 ikilisi aklıma en çok yatan kombinasyon oldu.

Aslında işlemciye overclock yapabilirsiniz. İleriki zamanlarda araştırıp denersiniz. Fakat şuan i7 6700'in yetmiyeceği oyun yoktur herhalde.
Ayrıyetten kasanın fanları bana farklı geldi. Hiç değiştirdiniz mi ?

Aslında işlemciye overclock yapabilirsiniz. İleriki zamanlarda araştırıp denersiniz. Fakat şuan i7 6700'in yetmiyeceği oyun yoktur herhalde.
Ayrıyetten kasanın fanları bana farklı geldi. Hiç değiştirdiniz mi ?
Kasanın fanlarını değiştirmedim. Aslında öndeki fanı biraz yukarı almam konusunda bir öneri geldi fakat ben beceremedim ve olduğu gibi bırakmaya karar verdim.

K serisi işlemci takmadığın halde Z serisi ana kart almana gerek yokmuş aslında ama sistem gayet güzel. Moral bozma amaçlı söylemiyorum ama ben olsam i5 6600 ve B150M Bazooka veya H170 gaming ana kart ve yanına GTX1070 kullanırdım. Sistem hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı