[Alındı] Cooler Master Storm Devastator ve Creative Fatal1ty Gaming Kulaklık İnceleme

Merhaba arkadaşlar, sizlere Amazon' dan satın almış olduğum, oyuncular için üretilmiş olan klavye, fare seti ve yine bir oyuncu kulaklığı olan bir ürünü acemi düzeyde bir incelemesini yapacağım. Fotoğraflara alt kısımda yer alacak ve akabinde kendi görüşlerimle birlikte, teknik özelliklerine de yer vereceğim... Umarım hoşunuza gider.

Cooler Master Storm Devastator Siyah Yeşil LED' li Klavye + Mouse Set:

Genel Bakış: İlk bakışta oyuncular için yapıldığını bariz bir şekilde anlayabiliyoruz, zira ışıklandırma gözlerimi ilk alan detay oldu. Metalik bir klavye olmayışı kullanımda eksi bir şey katmadı, bana göre...
Fare ise daha önce tecrübe etmediğim bir tarza sahip olduğu için, beni büyüledi diyebilirim. Elin içinde yatay bir yapıya sahip oluşu ile F1 yarış aracı hissi veren bu fare, gerçekten doğru ışıklandırmalar ile canavar gibi olmuş... Üzerinde DPI ayarlarını her an yapabilmemize olanak sağlayan tuş, beni cezbetti diyebilirim. (y)

Teknik Özellikler:

1) Fare:

- DPI: 800/1600/2000
- LED Arka Aydınlatma: Yeşil
- Ağırlık: 128 Gram
- Boyut: 11,9 CM boy x 6,46 CM en x 3,67 CM yükseklik
- Arayüz: USB

2) Klavye:

- Kısayol Tuşları: Medya ve ses ayarları
- LED Arka Aydınlatma: Yeşil, Tam Aydınlatma
- Ağırlık: 898 Gram
- Boyut: 449,7 CM boy x 148,4 CM en x 3,56 CM yükseklik
Dili: İngilizce Q

Fotoğraflar:

IMG_20150306_154855.jpg
Untitled.png
Untitled.jpg
h.png

Creative Fatality Gaming Kulaklık:

Genel Bakış: Başta da dediğim gibi kulaklığı Amazon' dan almıştım. Ve ilk defa oyuncu kulaklığı kullanıyorum ve buna istinaden böylesine rahat bir kulaklık, gerçekten normal müzik kulaklıklarından farkını ortaya koyuyor. İç kısımdaki kadife olması bir harika, konforlu! Kulağınız büyük ise pek önermem. Ama oyunlarda ses kasmak ve özellikle bas müzikler dinliyorsanız, gözün kapalı alabilirsin diyebileceğim bir kulaklık. Mikrofonda, kulaklığı tamamlarcasına harika ses iletiyor. Dışarıdaki sesi karşıya yansıtmıyor, sadece sizin sesiniz gidiyor. Gayet iyi! (y)

Teknik Özellikler:

- 40 mm Neodymium sürücü
- Kadife kaplı kulaklıklar
- Aktif gürültü engelleyici özellikli mikrofon
- 112 dB hassasiyet
- 2.4 m kablo uzunluğu

Fotoğraflar:

20150822_230445.jpg
20150822_231256.jpg
20150822_231347.jpg
20150823_172235.jpg
20150823_172254.jpg
20150822_231303.jpg
20150823_172507.jpg

Ayrı ayrı fiyatları ne kadara geldi acaba? Hayırlı olsun bu arada.
Öncelikle teşekkürler.
Kulaklık: 28 Dolar
Klavye & Fare Seti: 30 dolar

Gece görüntüsü çok hoş ve fiyatı da uygun denebilir. Gülerek kullanın.
Teşekkürler. Cep telefonu ile çektiğim için fotoğraflar biraz kötü çıktılar. Ama inanının muhteşem! Yani monitörü izlemeyi bırakıp, klavyeyi izlersiniz desem yeridir... Kulaklıkta kuş tüyü yastık tabirine uyar... Ama biraz sıcak tutuyor, yani yazın terletebilir...

yine milletimizin halt yemesi, amazondan alınca 1 ayda gelir diyor herkes merak etmiştim
Tercih edilen kargoya göre değişir. Ama 1 ay sürmez, en fazla 12/13 günde gelir. Ben ilk alışverişe özel kargoyu bedavaya getirdiğim için en hızlı kargoyu seçtim, o şekilde benim ki kısa sürede geldi. Benim getirdiğim kargoya para verecek olsan, 72 Dolar kargo ücreti ödersin...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı