[Alındı] EVGA GTX 1060 6 GB SSC

Merhaba arkadaslar,

Arkadasim yurt disina gidiyordu. Donuste de 4-5 tane bilesen almasini istedim. Su anki sistemim bana yettigi icin kullanmayacagim. Malum piyasa da boyleyken satmayi dusunuyorum.

Yaninda 16 GB RAM, 2 tane i7 8700K ve 2 tane de Gigabyte Z370 anakart aldirdim. Evde degilim su an, detayli fotograflar yok maalesef.

Merak edenler icin ekran kartina 280 dolar odedim. Butun bilesenlere yaklasik 1400 dolar gitti. GLOBAL garanti icin de Evga tercih ettim.

Piyasanin bayagi altina sifir urunler satacagim.

IMG-20180802-WA0007.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun. Evga için global garanti kalkmamış mıydı? Bir de GTX 1050 Ti modelini arkadaşınıza geri mi verdiniz? Sattıysanız üzülürüm çünkü ben alabilirdim. Ben tam olarak anlamadım. Bu modeli kullanacak mısınız satacak mısınız? :D

Amerikan dolari uzerinden odendi. Gumruk ve kargo ucreti olmadigi icin tabii ki daha ucuza geldi.

Hayırlı olsun. Evga için global garanti kalkmamış mıydı? Bir de GTX 1050 Ti modelini arkadaşınıza geri mi verdiniz? Sattıysanız üzülürüm çünkü ben alabilirdim. Ben tam olarak anlamadım. Bu modeli kullanacak mısınız satacak mısınız? :D
Hayir. 1050 Ti benim oldu :) Hicbir urunu acmayi bilr dusunmuyorum. Aldigim gibi satacagim. Benim sistemim bana yetiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı