[Alındı] Evga GTX 1070 SC

Öncelikle karttan biraz bahsedelim. Kartı İzmir'de bir asker arkadaşıma 2.el aldırdım. Kartı çok beğendi ve az daha çökecekti karta. :) İşin garip tarafı kart çok ucuzdu ve dedim kesin bir sorunu vardır. Arkadaşım kartı hiç denemeden aldı ve bana gönderdi. Sonra kart gelince 13 TL bir kargo parası bekliyordu beni. Ama içimde hep bir korku acaba neresinde sıkıntı var diye. Tabi arkadaşım bana "bro sıkıntı çıkarsa evi yakın hallederiz" deyince içimdeki sıkıntı bir nebze olsun azaldı. Sonuçta sıkıntı çıkarsa geri gönderecektim. Her neyse zaten uzun yazıyı fazla kimse okumuyor. Kartta herhangi bir problemle karşılaşmadım. En azından CW bekliyordum, o da yok.

Aldığım fiyat: 1350 TL

Yaptığım testleri paylaşayım. Testler oyunun en yüksek ayarlarında V-Sync kapalı olarak yapılmıştır.

200.jpg

DX 12 yazmayanlar DX 11'dir. CPU ve GPU kullanımı zaman zaman düşse de değerler en yüksek değerlerdir.

Watch Dogs 2 listede yok maalesef, sürücü (driver) sorunu yüzünden oyun çalışmıyor. Sürücüyü değiştirmek istemedim, çünkü tüm oyunları aynı sürücü üzerinden test etmek daha mantık geldi. Testleri 384.76 versiyon sürücü ile gerçekleştirdim.

• Titanfall 2'de FPS sanıyorum 144'te kitlenmiş. Pek araştırmadım, ama oyun içinden FPS kitleme özelliği mevcut. Kapattıysam da çözüm olmadı. Ama şunu diyebilirim, V-Sync kapalı iken işlemciyi pek zorlamayan bir oyundu. Hatta en aşağıya bir video paylaşacağım.
  • Ekran kartının birkaç resmini paylaşayım. (Geçen halıyı beğenmeyenlere özel çektim)
1.jpg
2.jpg

3.jpg
4.jpg

A12.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı