[Alındı] EVGA GTX 1060 6 GB SSC

Merhaba arkadaslar,

Arkadasim yurt disina gidiyordu. Donuste de 4-5 tane bilesen almasini istedim. Su anki sistemim bana yettigi icin kullanmayacagim. Malum piyasa da boyleyken satmayi dusunuyorum.

Yaninda 16 GB RAM, 2 tane i7 8700K ve 2 tane de Gigabyte Z370 anakart aldirdim. Evde degilim su an, detayli fotograflar yok maalesef.

Merak edenler icin ekran kartina 280 dolar odedim. Butun bilesenlere yaklasik 1400 dolar gitti. GLOBAL garanti icin de Evga tercih ettim.

Piyasanin bayagi altina sifir urunler satacagim.

IMG-20180802-WA0007.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaslar,

Arkadasim yurt disina gidiyordu. Donuste de 4-5 tane bilesen almasini istedim. Su anki sistemim bana yettigi icin kullanmayacagim. Malum piyasa da boyleyken satmayi dusunuyorum.

Yaninda 16 GB RAM, 2 tane i7 8700K ve 2 tane de Gigabyte Z370 anakart aldirdim. Evde degilim su an, detayli fotograflar yok maalesef.

Merak edenler icin ekran kartina 280 dolar odedim. Butun bilesenlere yaklasik 1400 dolar gitti. GLOBAL garanti icin de Evga tercih ettim.

Piyasanin bayagi altina sifir urunler satacagim.

Eki Görüntüle 320205
ram ozellik ne birde fiyati ne kadar iyi bisey yaparsan almaupyi dusunuyorum elimde Kingston 8GB (2x4GB) HyperX Fury Black DDR4 2666MHz CL15 Dual Kit Ram-HX426C15FBK2/8 | ITOPYA
bu ram var bunlari satmam gerkiyor once bunlara 575 istiorum daha 2 haftalik

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı