[ALINDI] GTX 970 Tabanlı Sistem

@Firestorm.x92 Teşekkürler kardeşim. Kasa olarak zalman neo11 düşünüyorum. Kasanın boyutlarını tam bilmiyorum, ekran kartı ve cpu soğutucusu sığarmı. Ekstradan fan ve led almayı düşünüyorum. Pencereli olduğu için, dışardan görünüşü açıkcası benim için önemli.

Ekran kartı ve CPU soğutucusu sığacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca yandaki SSD ve HDD bölmeleri çıkabiliyor. Yani ekran kartı her halükarda rahatlıkla sığar. Bunlar size yardımcı olabilir:
1.jpg

2.jpg

3.png

@Firestorm.x92 Teşekkürler kardeşim. Kasa olarak zalman neo11 düşünüyorum. Kasanın boyutlarını tam bilmiyorum, ekran kartı ve cpu soğutucusu sığarmı. Ekstradan fan ve led almayı düşünüyorum. Pencereli olduğu için, dışardan görünüşü açıkcası benim için önemli.
Soğutucu sığar. Kendisine karşılık gelen harddisk rafı takılıyken 26 - 28cm, raf çıkarılınca 40cm' ye kadar grafik kartlarını takabiliyorsun. Takamayacağın grafik kartı yok hemen hemen. 120mm ve 140mm fan olarak Akasa Viper alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı