[Alındı] H110M-K + G4400 Ev Bilgisayarı

Merhabalar;

Yıllar önce aldığımız masaüstü bilgisayarımızı değiştirdik. Parçaları çok eski ve neredeyse kullanılamayacak hale gelmişti. İnternet, müzik/film ve ofis uygulamaları hızlı çalıştırabilecek bir sistem toplamaya çalıştım.

Ekonomik, kaliteli, yeni teknoloji ve uzun ömürlü olması dileğiyle aşağıdaki parçaları aldım:
Buraya ek olarak eski kasadan GT420 ekran kartı ve 160GB bir HDD ilave ettim. :)

Sonuç:
P_20160412_202510.jpg
P_20160412_214758.jpg
P_20160412_221727.jpg

Hayırlı olsun. Bence GT 420 ekran kartını kullanmaya gerek yok G4400 içindeki onboard kart ile arasında fark yok hatta G4400 çok az daha önde.

Hayırlı olsun güle güle kullanınız.
Teşekkürler.
Hayırlı olsun. Bence GT 420 ekran kartını kullanmaya gerek yok G4400 içindeki onboard kart ile arasında fark yok hatta G4400 çok az daha önde.
Elimizde vardı takalım dedik, ama dediğin gibi varlığı yokluğuna eş değer. :)
Hayırlı olsun. Hocam kasanın saç kalınlığı nasıl? Kasa sağlam mı?
İnce bir kasa, sağlam diyemem. Özellikle ön USB portları bellek takarken içine göçüyor. Tahminen birkaç aya kırılacaktır. Ama beraberinde gelen fanları işe yarar, ssd yeri olduğu için montajını aparat veya kutu olmadan yapabiliyorsun.
Hayırlı olsun, 1000 TL'nin altında aile üyelerinin kullanacağı güzel,ufak bir skylake pc'niz olmuş oldu. Ben de kendi evime alacak olsam tıpkı sizin gibi yapardım.
Aynen, bahsettiğim kriterlere en uyanı bu gibi geldi. :)

İşlemci nasıl ? Ben oyun sisteminde bu işlemciyi düşünüyorum. Daha hiç görmedim, lütfen bilgi verin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı