[Alındı] i3 7100 ve GTX 1050Ti Sistem Ve Oyun Testi

-i3 7100 İşlemci
-GTX 1050Ti Ekran Kartı
-B150M Gaming Pro Anakart
-WD 1TB Blue HDD
-Kingston 8 GB CL14 RAM
-Zalman Z3 Plus 600W Kasa+PSU
-AOC G2260VWQ6 Monitör
-Logitech G103 Klavye
-MSI DS B1 Gaming Fare

Merhabalar .Yukarıda ki sistemi sizin de yardımlarınızla 2 ay önce aldım ve paylaşmak istiyorum.Alırken ne yazık ki vatan bilgisayardan aldım. Aslında konuşmaları falan güzeldi işte bağırma çağırma falan yok (tabii biraz bilgisizler G4560 olmayınca 6098P falan önerdiler). Alacağım parçaları seçtik ve parayı ödedik. Monitör ve ekran kartı o mağazada olmadığı için bekledik 1 hafta falan (Şehir içi olmasına rağmen). Sonra gittik aldık kurdum ve baktım ki içinde OEM kurulmuş Windows 10 var. Adam bana orada deneme sürümü var demişti (O da bizim şansımıza artık :).) Neyse evde sorunsuz çalıştı ve kullanıyorum. Yardım eden etmeyen herkese teşekkürler. Resimlere ve teste geçelim.

Kutular;
gerçek2.jpg

Dıştan görünüş.(Kırmızı ve siyahı severim:))(Kasa masanın altında ama:kararsız:);
b46900a4-21fe-4f61-b161-a931b02848ba.jpg

Ve rezalet kısım kasamın içi (Yorum sizin);
kas.jpg

CS:GO alabildim ve 5 dakikalık FPS testi videosu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
@enesgirgin5151 SSD varsa gayet iyi bir sistem aslında. Ama şimdiki yeni nesil oyunlarda -mesela Detroit: Become Human- tatmin edecek FPS değerleri alamamıştım.

+5 yıl sonra bir güncelleme yapmak istedim. i3 12100F + Asus H610M-E D4 + 2x8GB RAM takviyeleriyle uzun yıllar beni götüren bilgisayarımı güncellemiş oldum. Bilgisayarıma teşekkür etmek istiyorum, artık M.2 SSD takacak bir slotum var 🙃.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı