[Alındı] i5 4590 ve MSI GTX 970 GAMING 4G tabanlı sistem

Merhabalar Technopat ailesi.

Her ne kadar 3 ya da 4 tane sistem toplama konusu açmış olsam da bugün Vatan'dan sistemi topladım. Aslında İnventus'tan sipariş verecektim ancak son anda annem '' Eğer Vatan'dan alırsan parçaları, monitör, SSD, klavye ve mouse da benim hediyem olsun '' dedi. Bütçem sadece kasayı toplamaya yettiğinden bu teklife hayır denemezdi. Toplamak istedğim parçaların listesini satış görevlisine verdim. Ekran kartı çok pahalı ve fazla olur size diye R7 240 önerdi. Hatta kasayı Zalman Z3 ten daha iyi hem uygun diye Gigabyte'ın 700 W kasasını önerdi. Siz siz olun araştırmadan, bilmeden Vatan'a gitmeyin. (Yanımızdaki adam 2 GB 256 bit ekran kartı var mı ? dedi, gitti Sapphire R7 serisinden verdi.)(Dahası ZOTAC GTX 970 satmaya çalışıyorlardı). Sonra parçalardan i5 4590 ve MSI H97 Gaming 3 kalmamış. Ankara - Söğütözü Vatan Mağazasın'dan getirtiriz dendi. Kablolamayı dikkatli yapmalarını rica ettim ve cevap '' Kablolama bizim işimiz '' . Kasayı en geç Çarşamba günü alacağım. Kasanın fotoğraflarını ve birkaç oyun testini sizlerle paylaşacağım :)
Yazım hataları varsa kusura bakmayın.
image1.jpg

Hocam G300S'den memnun musunuz ? Elinize oturuyor mu ? Makro tuşlarına kolayca erişebiliyor musunuz ? Hayırlı olsun bu arada :)
Ayni mouse bendede var diğer arkadaş gibi memnunum. Sana tavsiyem şu git mutlaka teknosa vatanpc neresi yakınsa git dokun elini al bi bi bak zaten seversin şık ve asil bir tasarımı var.. Şahsen bende tavsiye ederim :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı