[Alındı] I5 4690 - MSI GTX 970 4G - Tabanlı Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncelikle herkese merhaba. Daha önceden Technopat Sosyal'de sistem tavsiyesi için konu açmıştım. Sistemi toplamamda Sosyal ailesinin çok yardımı oldu, bu yüzden bana fikirleriyle yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Sistemim şu şekilde:

- ASUS H81M-PLUS Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz HDMI&DVI Anakart

- Intel Core i5 4690 Soket 1150 3.5GHz 6MB Önbellek 22nm İşlemci

- Kingston 8GB (2x4GB) HyperX Savage RED DDR3 1600MHz CL9 XMP Ram

- MSI GTX970 GAMING GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı

- Kingston 240GB V300 Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 450MB / Yazma 450MB)

- ZALMAN Z3 PLUS MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

- ZALMAN ZM600-GLX SERİSİ 80PLUS 600W GÜÇ KAYNAĞI

Parçalar elime ulaşalı yaklaşık 1 hafta oluyor. Gönül isterdi ki şimdi bu sistemin oyun performanslarını, incelemelerimi sizinle paylaşayım. Ama malesef aksaklıklardan dolayı daha sistemi kasanın içine bile toplayamadım. Ben anlamıyorum montaj işlerinden, tanıdığım birisi vardı ona yaptıracaktım ama bir türlü müsait bir zaman denk getiremedik. Eğer bana yardımcı olabilecek bir arkadaş, bir ağabey varsa lütfen cevap yazarsa, teknik destekte bulunursa çok teşekkür ederim. Kendim bir kişinin desteği ile toplamak istiyorum. Sonrasında da ürün incelemelerim için, oyun performanslarım için bir konu açacağım. Tekrardan sistemi toplamamda bana yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Ya hocam Steam üzerinden indirme hızım şu anda 2.7 mb/s ama Choreme üzerinden sadece 1 mb/s hızında indirme yapabiliyorum. Nedeni ne olabilir?

Konu açıldığından beri takipteyim. Yakın zamanda bende bilgisayar toplayacağım için her mesajı dikkatle okudum. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullan bilgisayarını. Bu arada gerçekten kendi bilgisayarıymış gibi özenle her konuda yardım eden @NvidiaTurkey ' ye de teşekkür ediyorum. Gece gündüz demeden her zaman yardımda bulundu. Parçaları aldığım zaman bana da yardım ederseniz sevinirim. Hepinize iyi günler.

Al kullansam desem yeridir kasamı :) Gerçekten çok yardımı oldu. Kimine göre basit bir yardım olabilir ama benim için çok büyük :) İnşallah en doğru seçimi yapıp alırsınız. İyi günler.

Her zaman her daim hazırım ben dostlarım. Ne zaman isterseniz etiketlemeniz yeterli. :) @MchtSbrl95 Kardeşim Web'i fazla bilmiyorum ya. AKK 'mi ne diyorlar o dolmuş olabilir. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı