[Alındı] MSİ GTX 970 GAMING 4G

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekran kartını kuzenimle birlikte aldık. Hevesimi alana kadar ben kullanacağım. :D Gerçekten kart çok güzel sadece Far Cry 4 oynayabildim. Oyundan çıktıktan sonra 69 dereceydi kart. 1 hafta gibi bir süre sonra kartı asıl sahibine vereceğim için en kısa süre testleri yapmaya çalışacağım. Video boyutunu hangi programla küçülteceğimi söylerseniz sevinirim. Beceremezsem ekran görüntüleriyle inceleme yaparım. Herkese iyi oyunlar. :D

gtx970_zpsd252d357.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de Gtx 770 var. Gtx 970 ile değiştirmem akıl karı olurmu acaba?

Bende de Gtx 770 var. Gtx 970 ile değiştirmem akıl karı olurmu acaba?
Aralarında baya bir performans farkı olduğu bariz. Fakat ben 770 'in 2 sene daha ultrada akıcı oynatacağını düşünüyorum. Bütçene zararı yoksa alabilirsin.

Gtx 770 2 sene mümkün değil ultra oynatmaz. Şimdiden zorlanmaya başladı hocam. Galax markası 1000 tl'ye satıyor Gtx 970'î. Çok aklım gidiyor böyle incelemeleri izleyince.

Siz bilirsiniz. Kartınızı satıp alabilirsiniz GTX 780 'i geçiyor bu kart. 770 size yetmiyorsa alabilirsin. Ama Msi olan daha iyi gibi soğutma konusunda.

Ben bir 5-6 ay bekleyeyim. Amd'nin HDM belleklerini bekleyeyim. Kartı alan arkadaşa tekrar hayırlı olsun.

Amd 'nin 300 serisi belkide daha çok fiyat-performans olur. Beklemek mantıklı.

Hayırlı olsun.
Harbiden Kartın çok güzel bir görüntüsü var.(y) Umarım o güzelliğini testlere de yansıtır.
Kuzeninizle iyi günde kötü günde eskitin.:)

Edit: '' Video boyutunu hangi programla küçülteceğim'' diye sormuşsunuz. ''Sony Vegas Pro'' kullanarak videonun kalitesini bozmadan yaklaşık %300 daha küçülte bilirsiniz.

Son düzenleme:
Teşekkürler. :D 2 tane Titan kadar olmasa da :D

Titanın biri yedekte öööylesine uzanıyor,:D Monitör 1080p ollunca haliyle biri fazla geliyor. O nedenden dolaya 2 veya 4K alana kadar böyle idare edeceğim.:D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı