[Alındı] I5 4690 - MSI GTX 970 4G - Tabanlı Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya hocam Steam üzerinden indirme hızım şu anda 2.7 mb/s ama Choreme üzerinden sadece 1 mb/s hızında indirme yapabiliyorum. Nedeni ne olabilir?

Konu açıldığından beri takipteyim. Yakın zamanda bende bilgisayar toplayacağım için her mesajı dikkatle okudum. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullan bilgisayarını. Bu arada gerçekten kendi bilgisayarıymış gibi özenle her konuda yardım eden @NvidiaTurkey ' ye de teşekkür ediyorum. Gece gündüz demeden her zaman yardımda bulundu. Parçaları aldığım zaman bana da yardım ederseniz sevinirim. Hepinize iyi günler.

Al kullansam desem yeridir kasamı Gerçekten çok yardımı oldu. Kimine göre basit bir yardım olabilir ama benim için çok büyük İnşallah en doğru seçimi yapıp alırsınız. İyi günler.

Her zaman her daim hazırım ben dostlarım. Ne zaman isterseniz etiketlemeniz yeterli. @MchtSbrl95 Kardeşim Web'i fazla bilmiyorum ya. AKK 'mi ne diyorlar o dolmuş olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…