[Alındı] i5 6500 + R9 380 Sistem

Edindiğim şikayetlere göre yorum yaptım ama kullanıyor ve memnunsanız beni haksız çıkarabilirsiniz. :)
Edit: Attığım yorumları kontrol ettim de sanki fazla kötü yorum yapmışım gibi geldi, dediğim kadar kötü olmasa da bir Samsung değil. :D

Son düzenleme:
Edindiğim şikayetlere göre yorum yaptım ama kullanıyor ve memnunsanız beni haksız çıkarabilirsiniz. :)
Edit: Attığım yorumları kontrol ettim de sanki fazla kötü yorum yapmışım gibi geldi, dediğim kadar kötü olmasa da bir Samsung değil. :D
Aynen ya, ben de bu SSD'nin 240 gb'lık versiyonunu almayı düşünüyorum da bayağı bir geçirmişsin :D

Benimde bu konu aklıma bir şey getirdi. Şimdi ben ''Seagate Barracuda 7200RPM 64MB 1TB'' HDD aldım yolda. Şuan kullandığım kasada ''Samsung 1tb 7200RPM 32MB'' HDD var. İkisini bir kasada kullanabilir miyim sizce ? Yoksa Samsung çöp mü, oldu. :D

Geç kaldım baya kusura bakmayın ilk çalıştırmada yeni HDD çalışmadı bende elimdekini taktım ve o şekilde kullanıyorum şuanlık yarın temiz bir format çekeceğim.

PC 1.png PC 2.png PC 4.png PC 5.png

Evet Dying Light ve Far Cry 4 için Ultra ayarlarda 900p çözünürlüğünde (1600x900) FPS değerleri. Resimlerde hafif bulanıklık var sanırım veya benim monitörden kaynaklı bir sorun olabilir.

DYİNG LİGHT3.png DYİNG LİGHT33.png FAR CRY 13.png FAR CRY 23.png

Kingston HyperX Fury 120gb SSD Okuma/Yazma hız testi.

SSD.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı