[ALINDI] i5 6600k ve GTX 1070 sistem

Sistemi Beğendiniz mi ?

• Evet

Oy: 11 52,4%
  • Hayır

Oy: 3 14,3%
  • Çok İyi

Oy: 7 33,3%

• Oy verenlerin toplamı
    21

Mert SONGÜN

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhabalar;
Uzun süren araştırmalardan sonra istediğim, tam istediğim sistemi oluşturdum. Resimlerde gördüğünüz üzere tasarımı gayet şık topladım sistemlerle tam uyumlu bir şekilde sıkıntı olmadan çalışıyor. Sistemin Toplam Fiyatı: 6700 ₺.

Sistem Parçaları:

Corsair Vengeance LPX 16GB(2x8GB) 3000MHz DDR4 RAM

MSI GAMING X Nvidia GeForce GTX 1070 8GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GTX 1070 GAMING X 8G)

Samsung 750 EVO 120GB 540MB-520MB/s SATA 3 2.5" SSD MZ-750120BW

High Power 750W 80+ Bronze 56A@12V Power Supply (HPG-750BR-H12S)

Intel Skylake Core i5 6600K 3.5GHz 6Mb Cache LGA1151 İşlemci

SilverStone Tundra TD02LITE Sıvı Soğutma

Asus VS248HR 24" 1ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD Oyuncu LED

Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM Sata 3.0 NCQ 64MB Sabit Disk

MSI Z170A GAMING M3 Intel Z170 Express 3600MHz(OC) DDR4 Soket 1151 ATX Anakart

Corsair Carbide Spec-Alpha Siyah Mid Tower Pencereli Kasa
kako-NQi2cOQnjNWFZzwi.jpg

kako-pktUtECcqExx5cKm.jpg

kako-BQEh1Iv17a3BoVUY.jpg

kako-Prhd4CEghoweC7xd.jpg

kako-pyBjDzgOvJxRzg4w.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun. Bol FPS'li günlerde kullanın.(y)

Birde bana göre hocam ekran kartı kablolarını yan taraftan doğru getirme imkanınız varsa daha güzel görüntü oluşabilir.

Hayırlı olsun. Bol FPS'li günlerde kullanın.(y)

Birde bana göre hocam ekran kartı kablolarını yan taraftan doğru getirme imkanınız varsa daha güzel görüntü oluşabilir.
Teşekkür ederim...
Kasanın arka kısmında pek yar kalmadı tak çıkar psu alsaydım rahat kablolama yapabilirdim.
Kasalarımız aynı :D. Memnun kalırsın kasadan ben çok memnunum. Yeni sistemin de hayırlı olsun.
Yani bu kasayı gördükten sonra diğer kasalar pek ilgimi çekmedi açıkçası hem tasarım bakımından hemde genişlik bakımından 320mm ekran kartı bile sığıyor... :)
Hayırlı olsun. Em kısa zamanda Setup'u değiştirin.
Teşekkür ederim... şuan orjinal kullanıyorum problem yok :)
Keşke yeni bileşenleri bekleseydiniz ama hayırlı olsun. :)
Teşekkür ederim... Yeni bileşenler için beklemeyi tercih etmedim 2 sebepten dolayı; 1. dolar sürekli yükseliyor mecbur alıcaksın. 2. arkadaşlarında dediği gibi aralarında pek fazla fark olmayacak.

Bir fark yok, beklemeye gerek yok.
Teşekkür ederim...
Kasanın arka kısmında pek yar kalmadı tak çıkar psu alsaydım rahat kablolama yapabilirdim.

Yani bu kasayı gördükten sonra diğer kasalar pek ilgimi çekmedi açıkçası hem tasarım bakımından hemde genişlik bakımından 320mm ekran kartı bile sığıyor... :)

Teşekkür ederim... şuan orjinal kullanıyorum problem yok :)

Teşekkür ederim... Yeni bileşenler için beklemeyi tercih etmedim 2 sebepten dolayı; 1. dolar sürekli yükseliyor mecbur alıcaksın. 2. arkadaşlarında dediği gibi aralarında pek fazla fark olmayacak.
AMD, Zen ile piyasaya girecek. Rekabet fiyatların düşmesine ve ayrıca daha bir sisteme sahip olmasını sağlar. Ayrıca yeni nesil parçalar biraz daha performanslı olacak. Bir nesil farkını GTX 970 ve GTX 1070 arasındaki farka bakarak anlayabilirsiniz..:)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı