[Alındı] i5 8600K & GTX 1060 Sistem

Buradaki arkadaşların yardımıyla topladığım sistemi sizlerle paylaşmak istedim, yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

IMG_20180815_174215.jpg

İ5 8600k işlemci
MSI Z370-A Pro LGA Anakart
MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6GB Ekran Kartı
Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz Ram
Cooler Master Liquid ML120L Sıvı Soğutma
Wd Blue 1TB 7200rpm Harddisk
Toshiba OCZ TR200 240GB SSD
Corsair Carbide Spec-04 600W 80+ Kasa

Sistem toplam 5727 TL tuttu, montajı yarın yaptıracağım tekrar herkese çok teşekkür ederim.

Buradaki arkadaşların yardımıyla topladığım sistemi sizlerle paylaşmak istedim, yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 323681

İ5 8600k işlemci
MSI Z370-A Pro LGA Anakart
MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6GB Ekran Kartı
Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz Ram
Cooler Master Liquid ML120L Sıvı Soğutma
Wd Blue 1TB 7200rpm Harddisk
Toshiba OCZ TR200 240GB SSD
Corsair Carbide Spec-04 600W 80+ Kasa

Sistem toplam 5727 TL tuttu, montajı yarın yaptıracağım tekrar herkese çok teşekkür ederim.
Kardeş o aldığın Spec-04 kasayı önerir misin? Çok araştırdım fena değil sanki ama sana sorayım dedim. Saygılar :)

Hayırlı olsun umarım fan konusunda sıkıntı yaşamazsın.Anakart aynısını ben kullanıyorum giriş seviye anakart. Fazla beklentin olmasın ancak 1151v2 için alınabilecek en ucuz kart olduğu için tercih etmiştim. Tekrar hayırlı olsun.
Teşekkürler hocam bende aynı senin gibi en ucuzu olduğu için bu anakartı tercih ettim.
Kardeş o aldığın Spec-04 kasayı önerir misin? Çok araştırdım fena değil sanki ama sana sorayım dedim. Saygılar :)
Hocam valla ben normalde Aerocool Quartz RGB kasayı alacaktım, Kargolagelsin adında kendini bilmez bir firma siparişi verdikten ve ödemeyi yaptıktan 4 gün sonra siparişimi iptal ettiler, bende en uygun bunu bulup aldım henüz deneme şansım olmadı bende bilmiyorum nasıl bir kasa olduğunu umarım pişman olmam.

Hayırlı olsun umarım fan konusunda sıkıntı yaşamazsın.Anakart aynısını ben kullanıyorum giriş seviye anakart. Fazla beklentin olmasın ancak 1151v2 için alınabilecek en ucuz kart olduğu için tercih etmiştim. Tekrar hayırlı olsun.
Z370-A Pro giriş seviyesimi :( Benim anakartım çöp o zaman :(

Son düzenleme:
Overclock rekoru hedeflenmiyorsa anakartın giriş seviye olmasına fazla takılmamak gerekir. Z370 Rog Apex anakart alınsaydı bile bu sefer sıvı soğutucu bir yerde işlemciyi kısıtlayacaktı. Bu sisteme ufak çapta overclock yapılsa kafidir. Zamanla da ilave RAM ve NVME SSD eklenir. Hayırlı olsun.

Son düzenleme:

Tecrübeli değilsen kablolama konusunda çok uğraştırır seni, eğere alacaksan da güç kaynaksız modelini almanı tavsiye ederim güç kaynağı hem kronik cızırtı sıkıntılı hem de forumda 3-4 defa kısa süre içinde bozulduğuna dair konulara rastladım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı