[Alındı] İ7 6700, Asus Strix 980Ti Sistem

Hilmi Hoca

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Akademisyen
Merhaba arkadaşlar az önce Manisa Vatan Bilgisayar'dan ödememi yaparak alışverişimi tamamladım. 3 Parça ellerinde varmış, diğer üç parça 2 gün içerisinde İzmir'den gelecek ve bilgisayarı toplayacaklar.

Sahibinden.com'dan 2. el;
Asus VG248qe 144 Hz 1 ms monitör : 755 TL'ye aldım. (sıfırdan farksız, jelatinleri dahi duruyor)
Asus Strix GTX 980Ti OC Edition ekran kartı : 1500 TL'ye aldım (sıfırdan farksız, kutu içeriği tamam, garantisi devam ediyor).

Vatan Bilgisayar'dan satın aldığım parçalar:

Intel Core i7 6700 Skylake 3.4 Ghz 14 nm işlemci,
Asus H170 Pro Gaming 2133 Mhz DDR4 Anakart,
Kingston Hyperx Savage 2x8 GB CL13 DDR4 Ram,
Cooler Master Silencio Pure 650 Siyah ATX Kasa,
Cooler Master G650M 80 Plus Bronze 650 Watt Modüler Güç Kaynağı
Samsung 850 EVO 250 GB SSD.

Sistem hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.

Hayırlı uğurlu olsun.

Merhaba arkadaşlar az önce Manisa Vatan Bilgisayar'dan ödememi yaparak alışverişimi tamamladım. 3 Parça ellerinde varmış, diğer üç parça 2 gün içerisinde İzmir'den gelecek ve bilgisayarı toplayacaklar.

Sahibinden.com'dan 2. el;
Asus VG248qe 144 Hz 1 ms monitör : 755 TL'ye aldım. (sıfırdan farksız, jelatinleri dahi duruyor)
Asus Strix GTX 980Ti OC Edition ekran kartı : 1500 TL'ye aldım (sıfırdan farksız, kutu içeriği tamam, garantisi devam ediyor).

Vatan Bilgisayar'dan satın aldığım parçalar:

Intel Core i7 6700 Skylake 3.4 Ghz 14 nm işlemci,
Asus H170 Pro Gaming 2133 Mhz DDR4 Anakart,
Kingston Hyperx Savage 2x8 GB CL13 DDR4 Ram,
Cooler Master Silencio Pure 650 Siyah ATX Kasa,
Cooler Master G650M 80 Plus Bronze 650 Watt Modüler Güç Kaynağı
Samsung 850 EVO 250 GB SSD.

Sistem hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.
400 tl daha verip sıfır model bir gtx 1070 alsaydınız daha güzel olurdu. Tabiki bu sizin kararınız, bana sadece güle güle kullanın demek düşer:).

Hayırlı uğurlu olsun.

400 tl daha verip sıfır model bir gtx 1070 alsaydınız daha güzel olurdu. Tabiki bu sizin kararınız, bana sadece güle güle kullanın demek düşer:).

Teşekkür ederim.

Ekran kartını keşke 0 alsaydınız. 1060 alın ama 0 alın. Çünkü 2. elde ekran kartına güven olmaz. Fırınlanmış olabilir. Tamir geçirmiş olabilir. Bunu anlayamazsınız.

Olsun denerim, sıkıntı olursa ya yeni alırım ya da garantiye yollarım; çünkü garantisi devam ediyor. Maddi sorunumuz yok çok şükür.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı