[Alındı] i7 6700K ve GTX 1070 sistem

Aynen öyle iyi ki sabırlı davranmışım. :D Şimdilik 1080P monitör kullanacağım HDMI ile. Ancak haziranda Viewsonic Monitör bu monitörü düşünüyorum. Fikriniz nedir ? Önerebiliceğiniz monitör var mı ? Photoshop ile yakından uğraşıyorum o yüzden renklerin doygunluğu benim için önemli.
Photoshop hiç kullanmadım o yüzden nasıl bir monitör gerektirdiğini bilmiyorum maalesef. Ama renk doygunluğu istiyorsanız panelin IPS olması ve bit değerinin 8 ya da 10 olması sizin için iyi olacaktır.

Hiçbir bilginiz yoksa technopatın herhangi bir toplama videosunu açın, ilk işlemleri yapın. Anakartı düzgün bir şekilde kasaya monte edin, geriye kalan işlemler için anakartın ve PSU pinlerinin resmini çekin arkadaşlarla birlikte burdan size yardımcı oluruz ancak kablolamanın düzenli olması için biraz uğraşacaksınız

Hayırlı olsun :) amazon.de'den kaç günde geldi bir sıkıntı yaşadınız mı?

Teşekkür ederim. 1,5 hafta sürdü ve hiçbir sıkıntı yok tamamen güvenilir.

Amazondan nasıl sipariş ettin ? Bende sipariş etmek istiyorum bilgilendirirmisin ?

Öncelikle şunu belirteyim Amazon.com'dan değil Amazon.de'den sipariş ettim. Çünkü Amazon.de'den Türkiye'ye ücretsiz kargo var. Aynı zamanda bütün fiyatlara KDV vb. her şey dahil. Sipariş konusunda ise N11 veya Gitti Gidiyor'dan nasıl alıyorsanız aynen o şekilde. Kargoda falan hiçbir sıkıntı çıkmaz merak etmeyin.

Hiçbir bilginiz yoksa technopatın herhangi bir toplama videosunu açın, ilk işlemleri yapın. Anakartı düzgün bir şekilde kasaya monte edin, geriye kalan işlemler için anakartın ve PSU pinlerinin resmini çekin arkadaşlarla birlikte burdan size yardımcı oluruz ancak kablolamanın düzenli olması için biraz uğraşacaksınız

Tamamdır çok teşekkür ederim. En fazla işlemci konusunda korkuyorum. :D Doğru taksam bile hata olucakmış gibi bir his var. :D @AeTh9sha @CJack60 @ModeraThor

İnternette manuel overclock rehberleri var. Onlardan yararlanabilirsin. Tabi kendine güvenmiyorsan hiç bulaşma derim sonuçta yurtdışı ürün garantisi yok.

Pek güvenmiyorum açıkcası. :) En iyisi yazılımsal overclock yapayım ama inşallah soğutucu yeterli olur. :/

Monitör olarak, Asus Pg248q G-sync 180HZ 1080P monitörü almanızı öneriyorum kesinlikle.

Sent from my SM-G900FQ using Technopat Sosyal mobile app

Teşekkürler ancak bana IPS monitör lazım. Bu sistemde oyundan çok photoshop ile uğraşacağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı