[Alındı] İ7 6700K ve MSI R9 390 Sistem

Merhaba, sistem bugün tamamlanmış oldu. Son parça olan kasayı da bugün sipariş etmiş bulunmaktayım.
Sistem şöyle,
  • Intel I7 6700k
  • Msi Z17A Gaming M5
  • Corsair Vengeance Lpx 8Gb 2400Mhz Cl16
  • Msi R9 390 8Gb 512Bit
  • Galax Gamer L 2x 120Gb Ssd
  • Seagate St2000Dm001 2Tb Hdd
  • Corsair Hydro H110
  • Seasonic M12-II 750W 80+ Full Modular
  • Corsair Obsidian 450D
  • Corsair AF140 5x
Parçaların bazıları yeni sipariş edildi, muhtemelen yarın hepsi elimde olur. Fotoğrafları da yarın atacağım.

Ben sadece sizin ekran kartı hakkındaki düşüncenizi merak ettiğimden sordum. Program konusunda @BilgisayarKurdu arkadaşımız iyi bir program önerebilir.
Anladım. Performans olarak genel olarak gayet memnunum. Fanların gerçekten sessiz çalışması beni çok hoşnut etti. İstediğim şeyleri genel olarak barındıran bir kart.

Güzel ve uyumlu bir sistem hayırlı olsun. Dolar kuru bu seviyede iken sistem toplamak zor olsa gerek. Sistem parçalarını yurt içinden mi sipariş verdiniz?

Güzel ve uyumlu bir sistem hayırlı olsun. Dolar kuru bu seviyede iken sistem toplamak zor olsa gerek. Sistem parçalarını yurt içinden mi sipariş verdiniz?
Teşekkür ederim. :) Hepsi yurtiçinden alındı.

Bench testleri için önerebileceğiniz programlar varmı ?

Unigine Valley ve Heaven deneyebilirsiniz, ücretsizdir. Cinebench de kullandım tavsiye ederim. Cinebench'in "İlk 10" sıralaması biraz saçma sadece. Her parçayla karşılaştıramıyor. Ama alınan puan önemli. Ayrıca FurMark da bilgisayarı yoran cinsten, özellikle de custom benchmark ayarlarına girişince. Harddisk için CrystalDiskMark deneyebilirsiniz.

Hayırlı olsun. Benim yeni sistemim sizin sisteminizin bir tık alt performansını veren sistem. Yakın zamanda incelemesini yapacağım. Sizi de konuma beklerim.:)

Hayırlı olsun. Benim yeni sistemim sizin sisteminizin bir tık alt performansını veren sistem. Yakın zamanda incelemesini yapacağım. Sizi de konuma beklerim.:)
Teşekkür ederim. İnşallah istediğiniz gibi olur.

Bir bayana göre çok güzel bir işçilik ve emek var kasada, hayırlı olsun.
Teşekkür ederim, kasada görsellik benim için en üst düzeyde daima :)

Asya hanım kablolama konusunu açıkçası tam yapamadım. Baya bir uğraş ile yapmaya çalıştım. Arka kapak en son kapanmıyordu bütün kabloları arkadan geçirdiğim için. Ama tabii ki incelemesini yaptığım zaman önerilerinizi bekliyor olacağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı