[Alındı] İ7 6700K, Z170A Gaming M5 ve Dark N10

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır para biriktirme sonucunda hayalimdeki sistemi alabilmiş ve montajlamış bulunmaktayım. Sizlere sistemimi tanıtmak istiyorum.
Öncelikle parça listesi:
  • İ7 6700K
  • Z170A Gaming M5
  • Corsair Vengeance 8GB DDR4 CL14
  • SilverStone Tundra Serisi TD03-LİTE
  • Dark N10
  • Samsung 850 EVO 250GB
  • WD 320GB
Ekran kartını daha sonra alacağım. Ekran kartı olarak GTX 1060, RX480 veya bütçem yeterse GTX 1070 alacağım.
Kasayı sorarsanız kasadan çok memnunum fazlasıyla beni tatmin etti size kesinlikle öneririm.
Resimler:
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

Hocam iki kasayı da inceledim...

S340 malzeme kalitesi açısından yetersisz. Yabancı siteler de de bundan yakınılıyor. (Gözle gördüm, dokundum)

H440 ise güzel ama o ortadaki HDD bölümü çok kötü.

Ama Noctis güzel gibi... (y)

Ayrıca o kasaları Pro 5 ile karşılaştıramazsınız. Onlar konsept kasa. Bu modüler alüminyum - çelik kasa.
S340 ve Manta kullandım ikisininde malzeme kalitesi gayet iyiydi. S340'ın bir güzel yanı da ATX kasa olmasına rağmen çok kompakt bir kasa. H440 ve Noctis'in iç düzeni aynı zaten. Yani o HDD bölümü onda da var. Ama Noctis çok şık bir kasa tabiki.

Öncelikle hayırlı olsun. Aynı güç kaynağını kullanıyoruz. Bende çok fazla ses sorunu var. Acaba sizde de bu sorun var mı? Diğer bileşenlerden ses çıkmazken güç kaynağı çok ses çıkarıyor.
Hayır herhangi bir sesi yok hatta neredeyse hiç ses gelmiyor.

Kasanın fiyatına göre malzeme kalitesi gayet güzel. Daha önceden aerocool gt black advanced kullanmıştım ve parasını hiç hak etmiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı