[Alındı] İntel Core İ5 6600k ve Kingston HyperX Fury 8Gb (2X4GB)DDR4 2666Mhz

Anakart Hangisi Olmalı ?

• Asus Z170-A

Oy: 4 8,2%
  • Asus Z170 Pro Gaming

Oy: 45 91,8%

• Oy verenlerin toplamı
    49

brltpc

Kilopat
Makaleler
31
Yer
Artvin
Daha fazla  
Meslek
Bilgi Teknolojileri Bölge Uzmanı
Evet arkadaşlar ilk İntel masaüstü sistem toplama daha doğrusu AMD'den İntel sisteme geçiş aşamasının büyük kısmı bitti 3 parçadan 2 sini almış bulunmaktayım. Webdenal.com'u herkese tavsiye ediyorum 50-60 TL gibi farkla işlemci ve bellekleri ucuz aldım. DDR3 ana kart almıştım onunda iadesi gerçekleşti kredi kartına yansıtılsın Asus Z170 Pro Gaming alacağım ileriye yönelik olsun sistem. Ben küçükken görüp çok özenirdim şimdi çalışıyorum ve durumum var alıyorum, ALLAH herkese nasip etsin böyle istedikleri şeyleri almayı.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Hayırlı olsun dostum, güle güle kullan. Allah sistemini nazardan saklasın :D
Sana daha önce de söylemiştim eğer OC yapacaksan (ki o işlemciyi aldığına göre OC yapılacaktır), Anakartı Pro Gaming modelinden almalısın çünkü OC potansiyeli Z170-A'ya göre daha iyidir fakat Z170-A alsan bile seni üzeceğini düşünmüyorum (y)

Hayırlı olsun dostum, güle güle kullan. Allah sistemini nazardan saklasın :D
Sana daha önce de söylemiştim eğer OC yapacaksan (ki o işlemciyi aldığına göre OC yapılacaktır), Anakartı Pro Gaming modelinden almalısın çünkü OC potansiyeli Z170-A'ya göre daha iyidir fakat Z170-A alsan bile seni üzeceğini düşünmüyorum (y)
Eyvallah çok sağ ol. Dediğin gibi o işlemci alındı madem Pro Gaming yakışır bu sisteme. (y)

Güzel haber veren SMS gelmiş. :) Yarın da ana kartın siparişini veriyorum kurulum ve montaj aşamalarını video yapıp YouTube kanalımda paylaşacağım.
Screenshot_2015-12-02-15-07-08.jpg

Mutluluk paylaştıkça çoğalır. ;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı