[Alındı] İntel Core İ5 6600k ve Kingston HyperX Fury 8Gb (2X4GB)DDR4 2666Mhz

Anakart Hangisi Olmalı ?

• Asus Z170-A

Oy: 4 8,2%
  • Asus Z170 Pro Gaming

Oy: 45 91,8%

• Oy verenlerin toplamı
    49
En kısa zaman da incelemeler yapacağım.

Asus Z170 Pro Gaming Led Aydınlatma. Aydınlatma Asus All Suite III programının içinde yer alan led bölümünden kontrol ediliyor, sol taraftaki şeritler için 3 seçenek var yavaştan yanıp sönme, sürekli yanma ve videodaki gibi şerit takip, 5 adet yanan nokta ledlerde ise 2 seçenek mevcut sürekli yanma ve yavaştan yanıp sönme. Yarın sınavım var kısaca ilk video çekeyim dedim. İyi seyirler. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca ledler komple kapatılabiliyor.

Arkadaşım işlemci soğutucu olarak ne kullandın? Aynı sistemi bende toplayacağım. Soğutucuya karar veremedim bir türlü. Birde bazı arkadaşlar yılbaşından sonrayı bekle dediler bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Yılbaşından sonra fiyatlarda bir oynama olur mu?

Arkadaşım işlemci soğutucu olarak ne kullandın? Aynı sistemi bende toplayacağım. Soğutucuya karar veremedim bir türlü. Birde bazı arkadaşlar yılbaşından sonrayı bekle dediler bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Yılbaşından sonra fiyatlarda bir oynama olur mu?
Eski sistemimde kullandığım soğutucuyu kullandım. Coolor Master Hyper 212 Evo ama fırsatım olunca sıvı soğutmaya geçeceğim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı