[Alındı] Intel i7 6700k GTX980TI Sistem Toplama

Aslında bende inceledim. Aşağıda ki sonuçlara baktığımızda hani diyorlardı ya Titan X'den bile daha performanslı bunu VR için dediklerini fark ettim grafiğe bakarsanız anlayacaksınız.

Eki Görüntüle 159495

GTX 980 Ti ile GTX 1080 arasında 4K hariç fazla FPS farkı olmayacak.

Gelelim 3 kat daha hızlı dediler ya. :) Grafikte sol tarafa dikkat edin. "VR GAMİNG" yani normal oyunlarda 3 kat değil VR oyunlarında. Sağlam kandırdılar zaten GTX 980 Ti ve Titan X'den ucuz gelirse o ekran kartları çöp olur.

Eki Görüntüle 159496
Sende varya bi övüyosun bi sövüyosun derler ya o mesele. :D

O kadar mı diyorsunuz? Devasal bir fark olmadığı sürece çok memnunum karttan. Testleri görüp bakacağız.
Bence kimsenin aklına uyupta hazır kartınızdan olmayın. Daha kart çıkmadı daha sorunları belli bile değil. 10 fps fazla alıcam diye elinizdeki karttan olmayın. Acelesi yok bence. Daha benchmarkları görelim değil mi?

Öncelikle hayırlı olsun güzel günlerde kullanın hocam. Hevesinizi kırmak istemem tabiki ama pascal mimaride çıkmışken 20-30 güncük sabredip Titandan bile daha iyi olan 980Ti den ucuz olan gtx 1080 almalıydınız. Ancak buda çok iyi bir sistem güle güle kullanın :D

Benim Msi Gtx 980 Ti ısı değerlerim bunlar sizin ne durumda bilgi verir misiniz benim bana fazla gibi geldi.
234140_screenshots_20160516092838_1.jpg

@Naughty Kid Titan'dan bile diyorsun. Sen ne diyorsun gel bu konuyu oku Titan'dan sadece VR Gaming'de üstün olduğunu öğren.
GTX 1070 & 1080 Fiyatları ve Düşüncelerim

Normal oyunlarda da 1080 Titan X'ten daha performanslı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Video sonuçları gerçeği yansıtmamaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı olsun güzel günlerde kullanın hocam. Hevesinizi kırmak istemem tabiki ama pascal mimaride çıkmışken 20-30 güncük sabredip Titandan bile daha iyi olan 980Ti den ucuz olan gtx 1080 almalıydınız. Ancak buda çok iyi bir sistem güle güle kullanın :D
Sistemi toplayalı yaklaşık 2 ay kadar oldu.
Açıkçası sabredemedim eğer arasındaki farklar abartı derecede olmayacaksa değiştirmeyi düşünmüyorum. Umarım olmaz :)

Benim Msi Gtx 980 Ti ısı değerlerim bunlar sizin ne durumda bilgi verir misiniz benim bana fazla gibi geldi.
Eki Görüntüle 160746

@Naughty Kid Titan'dan bile diyorsun. Sen ne diyorsun gel bu konuyu oku Titan'dan sadece VR Gaming'de üstün olduğunu öğren.
GTX 1070 & 1080 Fiyatları ve Düşüncelerim
Sistemin ısı değeceleri normal. Bende de güç altında aynı diyebilirim. Hatta kimi zaman 80 dereceyi geçtiği oluyor ama korkulacak bir durum yok.

Normal oyunlarda da 1080 Titan X'ten daha performanslı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Gösterdiğiniz video 7 Mayıs tarihinde yayınlanmış. Video beğenilerinden de sahte olduğunu anlayabilirsiniz zaten. Gerçek sonuçlar değil bunlar. Buyrun gerçek videolar:

Dün ambargo kalktı ve GTX 1080 benchmarkları YouTube'da tek tek yayınlanmaya başladı. GTX 980ti'a bariz performans üstünlüğü olduğu görülüyor.

Digital Foundry'nin incelemesinde Titan X'in değerleri olması gerekenden düşük gösterilmiş gibi geldi ama güvenilir bir kanal olduğundan paylaştım. Ekran kartını satın almışsınız, satıp GTX 1080 almanıza gerek yok. Ama 2 ay bekleseydiniz daha ucuz fiyata daha çok performans veren, daha güncel bir ekran kartı alabilirdiniz. Ama olsun GTX 980ti da mutsuz etmez, hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı