[Alındı] Logitech G710+ incelemesi

Merhaba değerli sosyal üyeleri, bugün sizler için G710+'ı inceleyeceğim.

Razer düşünüyordum ama hem Kailh, hem de ana gövdesi plastik, hem de 'fahiş' fiyata satıldığı için almadım.

Gelelim G710+'a,

Klavye genel olarak 2 katmandan oluşmakta. Tuşların üzerinde bulunduğu metal plaka ve üzerime giydirme plastik plaka. Bu nedenle sayılı klavyeler arasında

_MG_0012.jpg

Malzeme kalitesi: 8\10

İşçilik: 9\10

Dayanıklılık: 8\10

Kablo: 10\10

Işık: 7\10

Mültimedya tuşları: 9\10

Makro: 9\10

Yazılım: 8\10

Klavyeyi alır almaz o ringleri çıkardım

Ses oranı: Biraz Blue, biraz Red ve bir tutam Black. Ses 10/10. Ne uyandırıcı, ne duyulmaz.

Işıklandırması başarılı, lakin full seviye geceleri göz almakta, onun içinde 5 farklı seviye ayarı var.

Her türlü sorunuzu cevaplamaya hazırım.

İyi sosyaller. :)

IMG_6904.JPG

Son düzenleme:
Makro tuşlarının sol tarafta olması biraz can sıkıcı. 3 model arasında kaldım 1 tanesi de bu model. Benim bir sorum olacak. Biraz garip bir soru ama sormadan edemem :D Sol en üstteki tuşa(G1) ESC tuşunu atayabiliyor muyuz? :D:D elimi klavyeye attığımda sol en üstteki tuş ESC olmalı o nedenle soruyorum :D

Makro tuşlarının sol tarafta olması biraz can sıkıcı. 3 model arasında kaldım 1 tanesi de bu model. Benim bir sorum olacak. Biraz garip bir soru ama sormadan edemem :D Sol en üstteki tuşa(G1) ESC tuşunu atayabiliyor muyuz? :D:D elimi klavyeye attığımda sol en üstteki tuş ESC olmalı o nedenle soruyorum :D
Evet, yapabilirsiniz.

Klavyedeki her tuşu, G tuşlarına atayabilirsin.

Bir de satmayı düşünüyorum hocam. Üsküdar'a yakınsanız, ve ilgileniyorsanız görüşebiliriz.

Neden satmak istiyorsun hocam? Gebze'deyim ben. Alacağım modele tam karar verdikten sonra şartlara göre belki iletişime geçeriz buradan. Ama önceliğim sıfır ürün almak olacaktır.

Geri
Yukarı