[Alındı] Razer Deathadder 3500 85 TL

Tesadüfen BİM'de gördüm kaptım. Muhtemelen geçen yıl depoda kaybolmuş şimdi satışa koymuşlar. 87.5 TL'ye aldım geldim. :D Ürünün ergonomisi gerçekten çok iyi. Şükrediyorum aldığıma. Sensör iyi gibi şu an sorun yok oyunlarda da güzel. Malzeme kalitesi zamanla belli olacak. Ancak elim terlemedi. Çok çok az pürüzlü gibi bir yüzeyi var bunu da beğendim. Kablo örgüsüz ve epey uzun. USB ise altın uçlu. Ürünün ışık rengi ise 3 farklı renk olarak ayarlanabiliyor. RGB değil. Bu fiyata almışken eleştirmeye utanırım ama solda Mouse 4 ve Mouse 5 butonları olsa gerçekten çok rahatlatırdı beni. Neyse canı sağ olsun. :D

dac74150-6584-4b21-9c3f-c4f289efc4e2.jpg

4bb6bb4e-96ad-4861-b20d-1acfbe2fc757.jpg

2c9251a8-a4f4-43cb-9151-5285b2e1a382.jpg

2010-2011'de çıkan Avago S3888 sensor kullanıyor mouse ve 3.5G bu sensör. İnternette 200'e falan koymuşlar ama onu alacağına çok daha iyi sensörlü Rival 3, Rival 110 falan alırsın zaten o fiyata. 80TL ise asıl olması gereken fiyat zaten. İyi almışsınız bu Türkiye şartlarında. Muhtemelen İnternette de millet bilmiyor nasıl olsa Razer diye 200'den iteliyorlar.

Merhaba, öncelikle hayırlı olsun😍 Ürünü çok iyi fiyata almışsınız hatta satışa sunulduğunda dahi 199₺'ydi ancak 3500 DPI olması büyük bir dezavantaj. 199₺'ye alınmazdı ama 87,50₺'ye birkaç tane bile alınır. Mağazada bulunabilmesinin diğer bir sebebi de iade edilmiş olması olabilir mi bilmiyorum.

Tesadüfen BİM'de gördüm kaptım. Muhtemelen geçen yıl depoda kaybolmuş şimdi satışa koymuşlar. 87.5 TL'ye aldım geldim. :D Ürünün ergonomisi gerçekten çok iyi. Şükrediyorum aldığıma. Sensör iyi gibi şu an sorun yok oyunlarda da güzel. Malzeme kalitesi zamanla belli olacak. Ancak elim terlemedi. Çok çok az pürüzlü gibi bir yüzeyi var bunu da beğendim. Kablo örgüsüz ve epey uzun. USB ise altın uçlu. Ürünün ışık rengi ise 3 farklı renk olarak ayarlanabiliyor. RGB değil. Bu fiyata almışken eleştirmeye utanırım ama solda Mouse 4 ve Mouse 5 butonları olsa gerçekten çok rahatlatırdı beni. Neyse canı sağ olsun. :D

Eki Görüntüle 622924

Eki Görüntüle 622923

Eki Görüntüle 622922
220 TL'ye satıyorlar internette.

Herkese teşekkürler. :D Ben de bayağı mutlu oldum. Steelseries Sims 4 farem vardı terletiyordu, tıklamıyordu veya çift tıklıyordu. Bir süredir fare almak istiyordum ama fiyatlardan dolayı alamıyordum. Şansıma artık... :D

Ürünün paketi çok kötü ancak üründe en ufak çizik bile yok. Belli kullanılmamış olduğu. Biraz oyun oynadım da o kadar yeteneksiz değilmişim. :D Tekrar teşekkürler. <3

Yeni konular

Geri
Yukarı