[Alındı] RX 570 ve R5 2600 Sistem

Hocam hayırlı uğurlu olsun. Bende neredeyse aynı sistemi (sadece kasa ve ekran kartı farklı) Vatandan topladım. Sistemin boşta ve yükte işlemci sıcaklığını biliyor musunuz? Birde fan sesi sizde de rahatsız edici bir şekilde gürültülü mü?

@FurkanAltun Özel bir Overclock için profil oluşturdum oradan RAM'leri 3200MHz aldım ardından işlemciye hiç dokunmadım ilerleyen zamanda bi 4.2GHz'e getirmeyi düşünüyorum o kadar bunu haricinde sisteme yeni kasa alınca optik sürücü ve kart okuyucu takacam 5.25" yuvalarına ve ayrıca Asus Aura SYNC uyumlu bir fan alıp takacaz o kadar çünkü sürekli ışıkların olması arkadaşımı birazcık rahatsız ediyor bunu kontrol etmesi gerekiyor.
Fan sesi yük altında hiç duyulmuyor bile kulağını kasaya yaklaştırdığında anca duyuyorsun öyle diyeyim açıkçası kasanın tasarımını beğendim fakat iç kısmını hiç beğenmedim montaj yaparken çok sorun çıkardı kasa, işte bu yüzden ve kasada 5.25" yuvası olmadığı için arkadaşımın beklentileri altında kaldı maalesef onun haricinde mimarisi ve temperli cam olması çok iyi.

Sistemin sıcaklık, kararlık vb. testlerini müsait olduğum zaman yapacağım, 80 derecenin üstünü kabul etmeyeceğimi şimdiden peşin peşin söylemek istiyorum.

rx 580 1100 lira için link atabilir misiniz ? 570 ve 580 arasında kaç waat fark oynuyor

Asus MG248QR almayın aynı fiyata daha fazla özelliği olan monitörler var.
Bütçenizi söyleyin yardımcı olayım.

Sistemin aynısını aldım sistem baya iyi öneriniz içinde teşekkür ederim. Ram ler içim Overclock yapıcam ama fazla bir bilgim yok yardımcı olabilirmisiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…