[Alındı] Ryzen 5 1400 ve GTX 1060

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanınız. Görseller de eklerseniz daha iyi olur.

5 aydir kullaniyorum bi sıkıntı cikmadi. Vs secme nedenimi hatirlamiyorum.

Cahilligim icin ozur dilerim. En yakin zamanda DP kablo alacagim. Suan telefondayim edit zor o yuzden bilgisayara gecince duzeltecegim.

Ekipmanlar cop biliyorum. Dedigim gibi alelacele aldim ve cok performans beklemiyorum.

Toplam 4500 TL gibi tuttu.

Buradan moderatorlere de nedenini bilmedigim bir nedenden dolayi 6 ay ban yedikten sonra tekrar ban attiklari icin tesekkur ederim. Ozlemisim o duyguyu.

Yukarida yazdigim icin ban atmadan once bi konu acacagim ondan sonra atarsaniz sevinirim.

Kasanin normalde beyazini alcaktim ama Vatan'da yokmus. Babam da siyahini alalim bitsin dedi bende tamam dedim. Ne alakasi var diye sorarsaniz beyaza asik olmustum.

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanınız. Görseller de eklerseniz daha iyi olur.
Gorseller diger telefonda kaldi. Telefon da "RIP" oldu. Yarin gun isiginda cekip atarim Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim

Yalnız monitörün kutusunun içinden DP kablo çıkıyor.

Yalnız monitörün kutusunun içinden DP kablo çıkıyor.
Hocam ciddi misiniz? Suan kafayi yiyecegim cok tesekkur ederim cahilligime ve salakligima derman oldunuz hic dikkat etmemistim suan evde cildiriyorum XD

Hocam kutuya baktim yoktu ama aklima bilgisayari kurarken bi kabloyu koydugum geldi oraya bakayim dedim yoktu yarin iyice bakacagim yinede tesekkur ederim nasil farketmedim hala sasiyorum
VS serisi kronik ses problemli ve malzeme kalitesi çok alt seviye olan bir seri. O yüzden önermiyoruz. Alternatifleri ve rakipleri çok ve daha iyiler.
Hocam konuyu hortlatmak gibi olacak ama yine de yazayım ben. Yani malzemeye dikkat etmediğim için bir şey diyemeyeceğim ama (2.5 sene oldu sanırım) ses sorunu yaşamadım ben. Kulaklıkla kullandığımdan da olabilir bilemiyorum ama öyle rahatsız edici bir ses gelmedi hiç. Hatta oldukça sessiz çalışıyor diyebilirim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…