[Alındı] Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Hocam kusura bakma da ne garantisi bu?

@Eagle Delta Servis Garantisi. Ha tabi bende biliyorum sorun çıktığında kullanıcı hatası diyeceklerini

Note 6 Pro'da Xiaomi MIUI TR garantili var, neden onu tercih etmedin?
Öncelikle şunu belirteyim. MIUI Türkiye garantili dediğin resmi Xiaomi garantili değil, Bir FAN sitesidir. Xiaomi Türkiye Evofone'a bağlıdır ve Genpa distrubitör garantilidir. Genellikle o belirttiğin platform KVK garantisi altında satmakta.

Delta Garanti de iyidir, fakat Güncel Dijital olarak alınsaydı o zaman garantisi hiç yok say diyebilirdim.

@Eagle Çünkü ben aldığımda öyle bir şey daha henüz çıkmamıştı.

Peki bu telefonu almayı düşünüyorum neye dikkat etmeliyim?
Ayrıca MIUI Deltadan daha iyi geldiği için sordum. Adamlar bana göre Xiaomi TR gibi çalışıyor. Hatta onlardan daha etkililer.

@Eagle Resmi garantili şu an internet mağazalarında göremedim. KVK garantili almak istiyorsanız da ben de ailemden birine KVK garantili olarak bu model telefondan aldım. Şu an garanti ile alakalı bir durum yaşamadık. Delta servis garantili de başka bir model telefonumuz daha var. Onunla ilgili de bir teknik servis durumumuz henüz olmadı. Lakin iki firma da ithalatçılar arasında biraz daha güvenilir olduğunu belirtebilirim.

Xiaomi Türkiye gibi çalışma kısmına da gelirsek, hayır çalışmıyor. Onu belirteyim, MIUI Türkiye fan topluluğu yani Cepport birçok kullanıyıcı üzmüştür. Xiaomi sevenleri bir platformda toplayıp iyi işler yapıldığını gösterse de durum bu değil. Resmi Xiaomi Türkiye distrübütörlüğü geldiğinde yalan dolan beyanlarla öyle olmadığını vs. söylediler. İş kızışmasın ama çok da güvenmeyin derim. Yine de KVK garantisi altında alacaksanız isim olarak duyulmuş ama eskisi gibi mi onu tecrübe etmek gerekiyor.

@FearlyGhost Konunu biraz kirletmiş olabilirim, gerekirse mesajları taşırım.

İncelemenizi başarılı buldum. Emeğinize sağlık.

Yalnız Xiaomi ile yaşadığım sorunlar sebebiyle artık bu markaya önyargılıyım. Daha doğrusu sütten ağzım yandığı için yoğurdu üfleyerek yemeye çalışıyorum. Ayrı sitelerden Xiaomi Redmi Note 4 ve Xiaomi Mi Powerbank (2. nesil) almıştım. Her ikisi de sorun çıkardı. En sonunda satıcıdan para iadesi almıştım.

Merhaba, 1500 TL civarlarında telefon alacağım. Bu telefonu almak mı daha iyi olur yoksa GM 9 Pro'ya falan mı bakmalıyım? Teknik açıdan en iyi telefon nedir bu fiyat bandında?

@lundmark Redmi Note 7'yi bekleyin veya Mi 8 Lite alın. Bütçe aşamıyorsanız A2 olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…