[Alınık] Minecraft Premium Hesap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CpLScarlet

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar kardeşim minecraft oynamayı çok seviyor ama genelde hep korsan oynuyor bu benim canımı sıktı biraz. Minecraft premium alıp sevindireyim şunu dedim ama ama 60 tl gibi bir fiyatı var biraz pahalı geldi. Aranızda hesabını satmak isteyen varmı her türlü ödeme yolunu kabul ederim paypal hariç.

Not: Hesabın hertürlü bilgisi değiştirebilmeli güvenlik sorusu e-mail adresi felan.
Kulanıcı adı güzel olursa sevinirim.

Güncel arkadaşlar aradığım kriterlere uygun kişiler mesaj bıraksın direk parayı vericem.

Güncel.

Minecraft'ın yapımcısı durumu iyi olmayanların korsan oynamalarına birşey demiyor. Yani kendisi kendi oyununda korsana karşı değil.

Minecraft'ın yapımcısı durumu iyi olmayanların korsan oynamalarına birşey demiyor. Yani kendisi kendi oyununda korsana karşı değil.
O konuda haklısın ama ne yazikki korsan hesaplar çoğu servere girmiyor. Tek çare premium satan bir kişi.

Benim sana önerim kimseden alma.Düşünsene sana neden premium'u ucuza satsınlar?Genellikle öyle olanlar bi süre sonra kapanıyor çünkü kredi kartı çalınmış oluyor.Bir başka ihtimalde sana ilk önce parayı ver der ve sen verirsin ama o sahte hesap satar ve hemen nereden haberleşiyor iseniz oradan hemen çıkar.

Twitter'da yine hayranlarıyla yazışan yapımcı oyunculardan biri kendisinden bedava hesap isteyince, "Korsan indir gitsin. Baktın beğendin, gelecekte paran olursa o zaman satın al. Ayrıca kendini kötü hissetmeyi de unutma :)" şeklinde cevap verdi.

Derdimi anlatamıyorum heralde korsan oyun nerdeyse hiç bir servere girmiyo boşundan yere burda hesap aramıyorum.

Güncel.

Benim sana önerim kimseden alma.Düşünsene sana neden premium'u ucuza satsınlar?Genellikle öyle olanlar bi süre sonra kapanıyor çünkü kredi kartı çalınmış oluyor.Bir başka ihtimalde sana ilk önce parayı ver der ve sen verirsin ama o sahte hesap satar ve hemen nereden haberleşiyor iseniz oradan hemen çıkar.
Kulanmıyordur hesabını o yüzden ucuza satabilir. Güncel.

Güncel.

Güncel.:cry:

Güncel.

Güncel. Satan yokmu ? :(

Böyle sitelere güvenemem yöneticiler sadece kendi sitesinden alın demişti bende bu yüzden 2.el hesap arıyorum.

Güncel.
Buna güvenmiyorsun ama 2.ele güveniyorsun. Benim sana önerim paran yoksa alma varsa kendi sitesinden al. Ama kendin bilirsin kazıklanırsan sonra çok pişman olcakasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna güvenmiyorsun ama 2.ele güveniyorsun. Benim sana önerim paran yoksa alma varsa kendi sitesinden al. Ama kendin bilirsin kazıklanırsan sonra çok pişman olcaksın.
21 TL'lik paketten alsam e-posta adresi değişiyor diyor alsam değiştirebilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi istersen al istersen alma ama herzaman kendi sitesi daha iyidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı