.alka uzantılı virüs

kaldıra bilirsiniz de arşiv bozuk hatası verdi bunun çözüm videosunu atarmısnız.
Adsız.png

arşivde bi sıkıntı yok. resimdeki dosyaların doğrumu uzantıları

uzantılar doğru program yedeği o ama arşiv bozuk dememesi lazım
hocam benimde kaç gündür duruyordu dosyalarım 400 gb lik falan fotograf ve videolarım hep alka oldu suan çözümü gelmiş emsisoft alkayıda artık çözüyor ama sunu merak ettim mesela harddiskimde dosyalarım harddiski baglasam pcye tekrar virüs kapmaz mı ? ve bu emsisoft dosyaları çözüyorda spyhunter ne yapıyor onu anlamadım
Boş yapma , yediğin yemekler giydiğin kıyafetler amerikan malı , sonra konuşma gavur mavur diye.
helal dostum yazmak istediklerimi yazmışsın :)

helal dostum yazmak istediklerimi yazmışsın :)
Ben 3 senedir, Yurtdışında Almanya'da yaşıyorum, genç arkadaşım inan olsun, buradaki gavur yada hristiyanlar sizden daha dindar ve işlerinin ehli ve aldıklarının hangi ülke olduğuna bakmayan sadece kalitesine bakar ve yıllarca düzenli bakımlarını yapıp kullanırlar. Kimseye sen şusun busun diye yaklaşmazlar.
Bu sebeple bizleri çok kıskanıyor diye kendinizi avutun durun.
Eki Görüntüle 498723
arşivde bi sıkıntı yok. resimdeki dosyaların doğrumu uzantıları
Dosya bozuk hatasını zaten sistem ve programların bozulduğu yerden açarsan alırsınız, ya Linux altında bakın yada yeni bir alan oluşturup oraya yeni bir Windows kurup öyle bakın.

hocam benimde kaç gündür duruyordu dosyalarım 400 gb lik falan fotograf ve videolarım hep alka oldu suan çözümü gelmiş emsisoft alkayıda artık çözüyor ama sunu merak ettim mesela harddiskimde dosyalarım harddiski baglasam pcye tekrar virüs kapmaz mı ? ve bu emsisoft dosyaları çözüyorda spyhunter ne yapıyor onu anlamadım

kaspersky free indir kur o temizler geresini .repp de çözülse iyi olacak ama
Ben 3 senedir, Yurtdışında Almanya'da yaşıyorum, genç arkadaşım inan olsun, buradaki gavur yada hristiyanlar sizden daha dindar ve işlerinin ehli ve aldıklarının hangi ülke olduğuna bakmayan sadece kalitesine bakar ve yıllarca düzenli bakımlarını yapıp kullanırlar. Kimseye sen şusun busun diye yaklaşmazlar.
Bu sebeple bizleri çok kıskanıyor diye kendinizi avutun durun.

Dosya bozuk hatasını zaten sistem ve programların bozulduğu yerden açarsan alırsınız, ya Linux altında bakın yada yeni bir alan oluşturup oraya yeni bir Windows kurup öyle bakın.
yeni windowsta denedim zaten ama şifreleme online diyor silicem artık herşeyi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı