.alka uzantılı virüs

Vallaha dostum benimde kafam pek basmadı birisi detaylı olarak anlatabilir mi ? Önemli bir sürü dosyam bu alka denen virüs tarafından kullanılamaz hale geldi
öyle hocam valla aynen dedigin gibi ingilizceya türkceye ceviriyorsun tam olmuyor epey bi karışık gibi bilen biri şöyle bir video çekse youtubeye atsa cok iyi olur biri atmış youtubeye bak 1 hafta önce ama oda yabancı izle istersen belki anlarsın ben izliyorum simdi

öyle hocam valla aynen dedigin gibi ingilizceya türkceye ceviriyorsun tam olmuyor epey bi karışık gibi bilen biri şöyle bir video çekse youtubeye atsa cok iyi olur biri atmış youtubeye bak 1 hafta önce ama oda yabancı izle istersen belki anlarsın ben izliyorum simdi
Bir sürü video var yabancı ama hepsi farklı yoldan gidiyor ve doğru mu bilmiyorum. Bilgisayarı daha da bozmak gibi bir niyetim de yok :D. Burada bekleme de kalmak en mantıklısı gibi birisi yardım edecektir diye ümit ediyorum

emisoft bende işe yaradı video dosyalarımı düzeltti.

Dosya Ekleri

• emsisoft.jpg
    emsisoft.jpg
    236 KB · Görüntüleme: 36
Çözümü detaylı olarak anlatıp video çektim arkadaşlar işine yarayan izleyebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kirek, kürek illegal işlere meylederseniz, sonucuna katlanırsınız. Bu da kul hakkına girer, ama bu oyunları yazan gavur vs diye kendini aldatanlar Allah'ıda (C.C) atlatabilirim zannediyorsunuz.

Ya bak şimdi senin hayatın amerikan malı kullandığın pc , işlemcisi her şeyi amerikanın şimdi gelip buraya bunları yazıp gidip gta 5 oynayacaksın ya ona gülüyorum.

Ya bak şimdi senin hayatın amerikan malı kullandığın pc , işlemcisi her şeyi amerikanın şimdi gelip buraya bunları yazıp gidip gta 5 oynayacaksın ya ona gülüyorum.
Ömrü hayatımda Gta 5 oynamadım ayrıca kullandığım ürünlerin tümü ya Çin yada alman malıdır. 45 yaşındaki adama da güvenme!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı