Alkol kullanıyor musunuz ? Alkollüyken yaptığınız saçma şeyler nelerdir ?

Alkollüyken eski sevgilinizi aradınız mı ?

• Ağzımla içiyorum, aradığım için pişmanım.

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    49

luci666

Hectopat
Bir çoğumuz en azından tadına bakmak, ortama ayak uydurma adına alkolle tanışmışızdır. Kimisi tanışır, memnun olmaz ve olay yerinden uzaklaşır. Kimisi hayatına alkol için bir yer açar. Peki siz ? Alkol tüketen bir insanla yakın arkadaş olabilir misiniz ? Soruyla alakalı - alakasız, içerisinde alkol olan her türlü muhabbete varım. Kendim sordum, ilk kendim cevap vermek durumundayım.

Evet alkol kullandım, kullanıyorum. Edepli bir şekilde içilmesi taraftarı olsam da, hiç bir kızın evinde sarhoş kalmamanız gerektiğini düşünüyorum. 70 CL. Tekila'dan sonra saçımın okşanmasıyla başlayan bir hata yaptığım olmuştu. Diğer gün Ö.S 2 gibi kendi evimde uyanmıştım. Bır kızın evindeyken nasıl kendi evime gitmiştim ? Hemde promil testi yapılsa, müebbet sonuç çıkacak kadar sarhoşken. Evet o gece, hoşlandığım ama yakın arkadaşım olan bir kız yüzünden utanç kaynağım. Konuda adı geçen saçımı okşayan kız olur kendileri. O da benden hoşlanıyormuş. Alkolün verdiği yetkiyle, ''Alkolü senden daha fazla seviyorum, lütfen çekip gider misin ?'' demişim. Elbette bu saçma cümleyi kurmamışım, sarhoşuz ama vizyonsuz değiliz. Biraz ağır konuşmuşum, tam anlamıyla yazmam imkansız. Siz anladınız. 3 yıl kadar peşinden koştum, yüz vermedi. Başka birisiyle beraber de olmadı. Arafta kalmıştım. Alkol konusunda yaşadığım en büyük problemlerden birisi budur. Sıra sizde. Parmaklar şıkırdasın, eski defterler açılsın.

Bir çoğumuz en azından tadına bakmak, ortama ayak uydurma adına alkolle tanışmışızdır. Kimisi tanışır, memnun olmaz ve olay yerinden uzaklaşır. Kimisi hayatına alkol için bir yer açar. Peki siz ? Alkol tüketen bir insanla yakın arkadaş olabilir misiniz ? Soruyla alakalı - alakasız, içerisinde alkol olan her türlü muhabbete varım. Kendim sordum, ilk kendim cevap vermek durumundayım.

Evet alkol kullandım, kullanıyorum. Edepli bir şekilde içilmesi taraftarı olsam da, hiç bir kızın evinde sarhoş kalmamanız gerektiğini düşünüyorum. 70 CL. Tekila'dan sonra saçımın okşanmasıyla başlayan bir hata yaptığım olmuştu. Diğer gün Ö.S 2 gibi kendi evimde uyanmıştım. Bır kızın evindeyken nasıl kendi evime gitmiştim ? Hemde promil testi yapılsa, müebbet sonuç çıkacak kadar sarhoşken. Evet o gece, hoşlandığım ama yakın arkadaşım olan bir kız yüzünden utanç kaynağım. Konuda adı geçen saçımı okşayan kız olur kendileri. O da benden hoşlanıyormuş. Alkolün verdiği yetkiyle, ''Alkolü senden daha fazla seviyorum, lütfen çekip gider misin ?'' demişim. Elbette bu saçma cümleyi kurmamışım, sarhoşuz ama vizyonsuz değiliz. Biraz ağır konuşmuşum, tam anlamıyla yazmam imkansız. Siz anladınız. 3 yıl kadar peşinden koştum, yüz vermedi. Başka birisiyle beraber de olmadı. Arafta kalmıştım. Alkol konusunda yaşadığım en büyük problemlerden birisi budur. Sıra sizde. Parmaklar şıkırdasın, eski defterler açılsın.
Kullanmaya teşebbüs dahi etmedim yarın sabah sana leş gibi bir ağzı kokusu ve çalkantılı bir mide için değmez hadi kafan ağırdır 1 2 duble rakı içersin ama gereksiz.

Alkol ile ailem yanımdayken tanıştım. Onların yanında içerim sadece kendileri teklif eder öyle muhabbet ederiz. Alkol bana göre hoş bir sohbet ortamı yaratıyor fakat ne kadar içtiğini bilmesi gerek insanın. Demek istediğim ağız ile içmek :). Sırf "Bad boy" "Bad girl" sıfatlarına uyum sağlamak için alkol kullanan insanların IQ seviyelerini merak ediyorum. Aşırı alkol kullanan kişilerden uzak durulmalı. Örneğin ben izmir de oturuyorum. "Abi hadi Alsancağa gidip bira içelim yaa" diyen arkadaşlarımla ilişkimi kesiyorum. Sevdiğim arkadaşımsa eve çağırıp beraber sohbet halinde içiyoruz. 50'lik tekila içmiştim hiç bir şey olmadı. Yani bence kontrollü bir şekilde kullanılabilir.

En son 2 gunluk Ukrayna is gezisinde arkadaslarin baskisiyla gece bir mekanda icmistik. Tek hatirladigim Ukraynali kadinlarin guzelligiydi. Cok detaya inmeyeyim :) Spor yaptigim icin kullanmiyorum normalde.

Ukrayna, alkol. Günahların şehri. Detayları sanırım anlayabiliyorum. 😈
Kullanmıyorum, kullanmam da.

Müslüm Gürses'in şarkısından ''zamanın eli değdi bize.'' sözünü sizinle paylaşıyorum. 😬
Sırf "Bad boy" "Bad girl" sıfatlarına uyum sağlamak için alkol kullanan insanların IQ seviyelerini merak ediyorum.

Merak etmeyin, zamlar sonrasında sayılarında ciddi bir düşüş yaşandı. :)

Geri
Yukarı