Almanca Metin Çevirisi

• Konuyu başlatan Yunusemre3456
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hazıra konmayı ne kadar seven bir milletiz. İstersen senin yerine yazılılara da biz girelim. Tamam yardım istemeyi anlarım da ödev yaptırmak nedir?
Ya kardeşim konuyu okumadan tasalanma burada ödevi hallettim zaten belirttim bunu da.

Hazıra konmayı ne kadar seven bir milletiz. İstersen senin yerine yazılılara da biz girelim. Tamam yardım istemeyi anlarım da ödev yaptırmak nedir?
Gel gir yerime yazılıya, girecek misin? Adam öyle mi demiş aç oku bakayım. Belki önceden yaptı, buradaki çevirilere göre yaptığının doğrulunu test edecek. Ne kadar sığ yaklaşmayı seviyorsunuz.
Vallahi biraz öyle Allahima ama Türkcesini anlasan yemin ederim cok komik :)
Bu Almanca bana göre değil ya, telaffuzu bile (n)

Gel gir yerime yazılıya, girecek misin? Adam öyle mi demiş aç oku bakayım. Belki önceden yaptı, buradaki çevirilere göre yaptığının doğrulunu test edecek. Ne kadar sığ yaklaşmayı seviyorsunuz.

Bu Almanca bana göre değil ya, telaffuzu bile (n)
Belki önceden yaptı ile olmuyor işte, yazılan mesajlardan adamın amacının ödevi insanlara yaptırmaya çalıştığı anlaşılıyor. Sonradan gelen tepkiler ile adam ödevi kendi yapmak zorunda kalmış. Sen de bana konu içeriğini öğretmeye çalışıyorsun. Nedir bu saçma sapan liseli havaları anlamış değilim.

Hocam kisaca özet geceyim bunlar aslinda cok iyi almanca konusuyorlar ama almanca ogretmenleri almanyadaki türklerin nasil almanca konusmasi gerektigini gösteriyor örnek verecek olursam videoda
"Ich wohne in Deutschland" yaziyor tahtada. Kadin buna yanlis diyor ve ekliyor söyle demelisiniz: "Wohne ich in Schweinfresserland." bunun anlami ise domuz eti yiyenler ülkesinde yasiyorum. Yani bu tarz kucuk seyler var anlasaniz cidden cok komik 10 dakikadir guluyorum.

Demin attığın videoyu Almanlar mı yoksa Türkler mi çekmiş acaba?

Belki önceden yaptı ile olmuyor işte, yazılan mesajlardan adamın amacının ödevi insanlara yaptırmaya çalıştığı anlaşılıyor. Nedir bu saçma sapan liseli havaları anlamış değilim.
Karşındakini tanımadan liseli gibi laflar söyleme. Ters tepersin. Yardım amacın yoksa yorum yazmama hakkın var, uzatma.

Karşındakini tanımadan liseli gibi laflar söyleme. Ters tepersin. Yardım amacın yoksa yorum yazmama hakkın var, uzatma.
Sen de saçma sapan yorumlar yazarak kendini haklı çıkarmaya çalışma o zaman. Ters tepersin falan tehdit ediyor bir de. Açılan konuya tepki gösterebilmek benim en doğal hakkım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı