Almanya'dan Series S konsol getirmek

Sorun olmaz.

İki adet olursa vergi olur bir tane olsa kendim oynamak için aldım dersin ama 2 tne olunca açıklayamazsın ve 2 sinede vergi gelir.

Peki ayrı bavullarda olsa yani farklı iki kişinin ayrı bavulunda olsa ve kutu açık olsa olur mu?
Microsoft konsollarda yanlış bilmiyorsam 1 yıl uluslararası garanti oluyor. PlayStation'da mevcut değil.

Zaten PS5 piyasada yok xsx de aynı şekilde. Bulsam xsx alacaktım.

Peki ayrı bavullarda olsa yani farklı iki kişinin ayrı bavulunda olsa ve kutu açık olsa olur mu?

Zaten PS5 piyasada yok xsx de aynı şekilde. Bulsam xsx alacaktım.

Eğer eş zamanlı geçmezlerse sorun olmaz bence yani şöyle iki kişi kendi bavullarına birer tane koyarlar birinci kişi geçer ardından 15dk veya daha fazla arayla ikinci kişi kendi bavuluyla gelir oda kendime aldım der ama aradan belli bir süre geçmeli dediğim gibi en az bir 10dk falan öyle 2 tane konsol getirebilirsin.

Eğer eş zamanlı geçmezlerse sorun olmaz bence yani şöyle iki kişi kendi bavullarına birer tane koyarlar birinci kişi geçer ardından 15dk veya daha fazla arayla ikinci kişi kendi bavuluyla gelir oda kendime aldım der ama aradan belli bir süre geçmeli dediğim gibi en az bir 10dk falan öyle 2 tane konsol getirebilirsin.

Tamam fikrin ve bilgin için teşekkürler birini bana birini kuzenime almayı planlıyordum ona göre koordine etmeye çalışırım 2 adet alacak olursam. Son bir soru daha sorabilir miyim kargo ücreti ne çıkar bu konsola.

Geri
Yukarı