Almanya'ya gidemiyorum diye sürekli üzülmek

Burası bir forum bilgiyi tek kişiye mi vereceksiniz? Forumun ne mantığı kaldı boşuna mı kapatıldı özel mesajlar. Önce bilgiyi verip sonra sildiyseniz rapor edeceğim o mesaj gereksiz çünkü. Sanası banası yok tavsiye herkese olmalı. Bende yurtdışı olayını araştırıyorum.
Ben de toksiklikten seni rapor edecegim. Bir hata yaptiysam artistlik yapacagina uyarabilirdin. Ama sen ve senin gibilerde ne gezer ahlak.

Almanya da ne kadar asgari ücretli var bilmiyorum ama Türkiye'de %43 asgari ücretli var, rahat asgari ücretin bir tık fazlasına çalışan %10-20'lik bir kesim vardır da bence. Yaşam standartlarını göze alırsak orada asgari ücretle çalışmak için baya vasıfsız olmak gerek. Gerçi nerede olursa olsun çalışmadan yaşamak mümkün değil.

Bir şey sormak istiyorum Amerika'da yaşamak bu kadar kolaysa her şey ucuz sa refah seviyesi varsa neden ABD de "araştırmada, 2019 Ocak resmi kayıtlarına göre, ABD genelinde 568 bin kişinin evsiz olarak hayatını sürdürdüğü, KOVID-19 nedeniyle bu sayıya, bu yıl 250 bin kişinin daha katılabileceği uyarısı yapıldı." bu kadar evsiz var? Yanlış anlamayın Türkiye daha iyi demiyorum sadece Amerika'da her şey ucuz sa refah seviyesi varsa neden ABD de bu kadar evsiz var onu soruyorum.

Kaynak:

Ben de toksiklikten seni rapor edecegim. Bir hata yaptiysam artistlik yapacagina uyarabilirdin. Ama sen ve senin gibilerde ne gezer ahlak.
Peki. Artislik yapmadığım halde artis, toksik, ahlaksız oldum.

Mesela Almanya'da 1000 euroya ne yapılır
Söyle bir bilgisayar alabilirsiniz 1000 €'ya :)

chrome_sTrXNwJ32l.png

Yeni konular

Geri
Yukarı