ALPER BİÇEN-Strike PC alınır mı?

Wakabayashi1

Yoctopat
Daha fazla  

Arkadaşlar ürün bu 5.999₺ ben işlemciyi Ryzen 5 3600X yaptım 7000₺ bütcem var ileride sistemi geliştirmeyi düşüyorum. Bilgisayardan çok fazla anlayan birisi değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar ürün bu 5.999₺ ben işlemciyi Ryzen 5 3600X yaptım 7000₺ bütcem var ileride sistemi geliştirmeyi düşüyorum. Bilgisayardan çok fazla anlayan birisi değilim.
1624345265222.png

Ekran kartı?

Linkte GTX1650 yazıyor ama ben göremedim.
Ekran kartı yok mu sistemde? Ben mi göremedim.
Ekran kartına özelleştirme hakkı tanımamışlar o yüzden özelleştirilemiyor. Dolayısıyla sağdaki özelleştirme listesinde ekran kartı yok. GTX 1650 olarak yazmışlar. Sisteme gelecek olursak gayet uygun fakat yıl sonuna kadar bekleyebilirseniz çok daha ucuz sistemler bulabilirsiniz.

Ekran kartına özelleştirme hakkı tanımamışlar o yüzden özelleştirilemiyor. Dolayısıyla sağdaki özelleştirme listesinde ekran kartı yok. GTX 1650 olarak yazmışlar. Sisteme gelecek olursak gayet uygun fakat yıl sonuna kadar bekleyebilirseniz çok daha ucuz sistemler bulabilirsiniz.

Anladım hocam mantıklı.

Hocam, ASUS TUF 1650 OC cift fanliydi. Dün stokta gozukuyordu. Bugün bitmis sanirim.

Haklisiniz hocam ama artik dayanacak sabrim kalmadı. 10-15 güne alacagim bir sistem ya boyle bir şey olur ya da CYBER3500 hayirlisi bakalim. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Ekran kartı göremedim. Ayrıca o sistem alınmaz.

Neden hocam acıklar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı