Alper Gezeravcı'ya sormak isteyeceğiniz sorular

SciFi

Centipat
Daha fazla  
Evet troll gibi geliyor ama troll değil. Yarın saat 10:00'da Alper Gezeravcı'nın konferansına katılacağım. 10 kişi seçildi. Siz olsanız ne sorardınız?

55 milyon dolarlık bu seyahat yerine o para 55 tane fakir insana dağıtılsa daha verimli harcanmış olur muydu?

55 milyon dolarlık bu seyahat yerine o para 55 tane fakir insana dağıtılsa daha verimli harcanmış olur muydu?
Disslike atanların tuzu kuru da bu parayı 55 tane fakir aileye dağıtsan her birinin hayatı değişirdi. Sadece kendi aileleri değil torunları bile rahat eder bu parayla. Oysa ülkeyi yöneten gitti 1-2 haftalık turizme yatırdı.

Son düzenleme:

Boş duyar.

Evet troll gibi geliyor ama troll değil. Yarın saat 10:00'da alper gezeravcı'nın konferansına katılacağım. 10 kişi seçildi. Siz olsanız ne sorardınız?

10 tane soru sormanıza müsaade edecek mi? He yanlış anlamışım 10 tane soru soracaksınız sanıyordum pardon.

Böyle ileri düzey işlerde neden harbiden Türk ve başarılı insanların seçildiğini sor. Özellikle isimleri Alper, Oğuz, Göktuğ vs. oluyor. Normalde TÜBİTAK gibi kurumlarda seçilen ve beğenilen projeleri, tiplemeleri görüyoruz de.

Bir de alanı uçuş olduğu için Isparta uçak kazasını sor. 😝

Asker ve pilot olarak normalde bilim adamlarının yapması gereken deneyleri nasıl yaptığı.

Bunu ben de merak ediyorum.

Uzayda namaz kılınıyor mu diye sorardım herhalde hocam.)

Uzayda namaz saatleri var mı acaba sizce? 😀

Böyle ileri düzey işlerde neden harbiden Türk ve başarılı insanların seçildiğini sor. Özellikle isimleri Alper, Oğuz, Göktuğ vs. oluyor. Normalde TÜBİTAK gibi kurumlarda seçilen ve beğenilen projeleri, tiplemeleri görüyoruz de.

Bir de alanı uçuş olduğu için Isparta uçak kazasını sor. 😝

Tam olaark anlayamadım?

Disslike atanların tuzu kuru da bu parayı 55 tane fakir aileye dağıtsan her birinin hayatı değişirdi. Sadece kendi aileleri değil torunları bile rahat eder bu parayla. Oysa ülkeyi yöneten gitti 1-2 haftalık turizme yatırdı.

Bilimsel gelişmeler hastalıkları engellerse 50 değil milyonlarca kişi kurtulur. Tuzumuz kuru falan değil. Herkes bir şey için çabalıyor. Fakir insanlar çalışsın o zaman desem hemen atlarsın ama.

Geri
Yukarı