Alpha 17 mi, fenix 10TN-144 mü?

Dell ısındığı için Throttle yapıyor hocam, Alpha serisinin soğutması iyi ancak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu bırakıp kaçıyorum, 90 dereceyi çok zor görüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben Fenix'e laf etmedim zaten, amaç oyunsa Fenix alın dedim. Kaçmanıza gerek yok, bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Kimse bunları doğduğu gibi öğrenmedi zaten. Bu kanala güvenmiyorum ayrıca ben.
Amacınız oyunsa Fenix, render ise Alpha alın derim.

Hocam bazı kullanıcılarda ısınma sorunu olabiliyor.
Ben Fenix'e laf etmedim zaten, amaç oyunsa fenix alın dedim. Kaçmanıza gerek yok, bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Kimse bunları doğduğu gibi öğrenmedi zaten. Bu kanala güvenmiyorum ayrıca ben.

Ben de güvenmiyorum sanki bir sponsorluk var gibi geldi.

Kaçamıyorum... Bazısında oldu diye herkeste olacak diye bir şey yok, herkeste oldu diye, bazısında olmayacak diye bir şey de yok.

Bunu ben de biliyorum ama bazılarında dedim fark ettiyseniz yani herkeste olmuyor ara sıra çıkabiliyor zaten ben oyun oynuyorsa fenix işlemci istiyorsa Alpha diyorum.

Throttle yapıyor 5600M'li cihaz, bakmak saçma bu teste
Atılan videodaki cihazların işlemcileri aynı. Ayrıca darboğaz yaptığını nereden çıkardın? RDR2 ultra'da neyin darboğazından bahsediyorsun?

5600M, 2060'dan bile zayıf bir kart. Kabul etmek zor olmamalı. AMD çalışanı mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı