Altec Lansing ALGK8614GR vs Altec Lansing ALGK8614

ardaxxxa

Picopat
Daha fazla  
Az önce İncehesap'dan bunu sipariş ettim;

Daha sonra Amazon'da isminin sonunda gr olmayan şu ürünle karşılaştım;

Aralarındaki fark nedir? Amazon'da bilek desteğinde logo yok ama İncehesap'da var. İncehesap'da olanın çakma olma olasılığı vs. var mı? Bir de aldığım klavye iyi midir?

Çakma değildir ülkeden ülkeye bazı ürünlerin ufak farkları olabilir.

Ama Altec almayın ben aldım 2 hafta sonra bozuldu.

Hocam hissiyat olarak normal bir klavye bence iptal edin sonra pişman olursunuz bu iki klavye o klavyeden çok daha iyi ben sizin için diyorum.

Evet hocam en çok duyduğum klavyelerden birisi ancak %60 klavye kullanmanın çok zor olduğunu düşündüğüm için tercih etmiyorum. Siz kullanıyor musunuz? Zorluğu var mı?

Evet hocam en çok duyduğum klavyelerden birisi ancak %60 klavye kullanmanın çok zor olduğunu düşündüğüm için tercih etmiyorum. Siz kullanıyor musunuz? Zorluğu var mı?

Hocam, ben kullanmadım; ama forumda dediğiniz gibi aşırı övülüyor. DK61 optik Switch kullanılıyor, Altec ise Outemu kullanıyor. Yani Outemu, bildiğim kadarıyla en kötü switchlerden birisi. Ben 2 kere deneyimledim, Altec ve Gamepower ikisi de Çin'de ürettiriyorlar, mala baskı vurup satıyorlar. Yani Gamepower, Altec ve Rampage, hepsi aynı kalitesiz çoğu ürünleri. Gaming için konuşuyorum. Alışma konusuna gelirsek, hiçbir fark yok; sadece FN tuşlarını kısayolla yapıyorsun. Mesela F1 için FN+1 yapıyorsunuz, basit alışınca.

Hocam, ben kullanmadım; ama forumda dediğiniz gibi aşırı övülüyor. DK61 optik Switch kullanılıyor, Altec ise Outemu kullanıyor. Yani Outemu, bildiğim kadarıyla en kötü Switch'lerden birisi. Ben 2 kere deneyimledim, Altec ve Gamepower ikisi de Çin'de ürettiriyorlar, mala baskı vurup satıyorlar. Yani Gamepower, Altec ve Rampage, hepsi aynı kalitesiz çoğu ürünleri. Gaming için konuşuyorum. Alışma konusuna gelirsek, hiçbir fark yok; sadece FN tuşlarını kısayolla yapıyorsun. Mesela F1 için FN+1 yapıyorsunuz, basit alışınca.

Peki hocam teşekkürler. DK61SE ile DK61e arasında ne kadar fark var? Aralarında 2 kat fiyat farkı var, arada uçurum farkı falan var mı?

Peki hocam teşekkürler. DK61SE ile DK61e arasında ne kadar fark var? Aralarında 2 kat fiyat farkı var, arada uçurum farkı falan var mı?

Var evet hocam gaetron Switch kullanıyor SE, e ise optik Switch kullanıyor ve hot swop eğer Switch rengini değiştirmek isterseniz klavye değişmenize gerek kalmayacak ama optik Switch seçeneği az olsa da güzel bir seçenek yani aradaki farka değer daha kaliteli DK61e.

Var evet hocam gaetron Switch kullanıyor SE, e ise optik Switch kullanıyor ve hot swop eğer Switch rengini değiştirmek isterseniz klavye değişmenize gerek kalmayacak ama optik Switch seçeneği az olsa da güzel bir seçenek yani aradaki farka değer daha kaliteli DK61e.

Hocam bugün elime ulaştı antec klavye gayet güzel buldum ben değişmeyeceğim büyük ihtimal. aten %60 klavye benim için neredeyse imkansız gibi bir şey PHP dilini öğreniyorum şu sıralar bayağı NumLock tuşları falan gerekiyor zorlardı beni.

Hocam bugün elime ulaştı antec klavye gayet güzel buldum ben değişmeyeceğim büyük ihtimal. Aten %60 klavye benim için neredeyse imkansız gibi bir şey PHP dilini öğreniyorum şu sıralar bayağı NumLock tuşları falan gerekiyor zorlardı beni.

Anladım hocam zaten klavye tuş kalitesine bir şey demedim ömür olarak uzun değil yine de teknoloji şans işi.

Geri
Yukarı