Altyapı Bulunmayan Evde Superbox Kullanmak

ProofStriket

Kilopat
Yer
Ankara, MAMAK
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an evimde internet altyapısı yok. Türk Telekom kullanıyorum ve 8 Mbps hız alıyorum. Eğer Superbox 4.5G alırsam hızım artar mı yoksa altyapı bulunmadığı için yine 8 Mbps mi alırım?

Bir de eğer Superbox 20 Mbps paketini alırsam yine 8 Mbps hız mı alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımın alt yapısı yoktu Superbox aldı 20Mbps alıyor. Kablodan değil SIM kartlı, uydudan besleniyor.

4,5G yi telefonundan aç full çekiyorsa sıkıntısız 20mbps alırsın, arkadaş yoğunluktan bahsetmiş ama superonline ı ararsan anlatırlar, akşam üzeri yoğunluk yaşansa bile bu superbox ta asla hız düşüşü yaşamazsın
4,5G'yi açtığımda neredeyse ful çekiyor ama hız çok yavaş. 20 mbps alırım inşallah

Dostum bende süperbox kullanıyorum. Bulunduğum mevkii'de 30 40 bin kişi yaşıyor ve modem ortalama 3 4 diş çekiyor hız sonuçlarını atayım sen bir bak. Full paketi kullanıyorum. 4 telefon ve 1 adet İP TV bağlı iken bile sıkıntısız online oyun oynayabiliyorum. Yoğunluğa göre hız değişebiliyor. Bazen 100 download 10 15 arası upload verdiği bile oluyor. 7 8 Aydır kullanıyorum en düşük 40 mbs download görmüştüm.

Dosya Ekleri

• test.png
    test.png
    139,9 KB · Görüntüleme: 180
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı