Altyapı değerlerine göre ne hız alınabilir?

Ahmet_Kaan

Hectopat
Yer
Ankara
Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba arkadaşlar. Sizlere sormak istediğim sorum başlıkta da görmüş olduğunuz gibi hattımın alabileceği en yüksek indirme ve yükleme hızını öğrenmek istiyorum. Şu anda kullanmış olduğum internet operatörüm Türk Telekom'dur. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 436057
Merhaba arkadaşlar. Sizlere sormak istediğim sorum başlıkta da görmüş olduğunuz gibi hattımın alabileceği en yüksek indirme ve yükleme hızını öğrenmek istiyorum. Şu anda kullanmış olduğum internet operatörüm Türk Telekom'dur. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
En doğru sonuç için kullancağın operatörün sitesinden ne hız alabileceğine bak. Benim için 24 mbps diyordu. Dedikleri gibi oldu zaten maksimum bunu verebiliriz dedi. Önceki evimde 35 alıyordum, mecburen 24'e düştüm ama mesela Steam de indirme yaparken 2.8, 2.9 mb/s kadar çıkıyor enteresan şekilde.

Birşeyi indirirken 2mb hızda indirirsin uploadın pek iyi değil ki türkiye geneline göre ortalama zaten

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı