Altyapı Gerektirmeyen İnternet Önerisi

İsimsizAB

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler yeni taşındığımız binada altyapı olmaması durumunda internet erişimi sağlayamadık 5-6 kere Türktelekom müdürlüğüne gidip altyapı için başvuru yaptık ancak hiçbir sonuca varamadık. Benim sorum şu altyapı olmadan normal hızda normal fiyat çerçevesinde bağlanabileceğim bir internet sağlayıcı var mıdır? Benim bildiklerim Uydunet. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. 5 6 aydır internetsizim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uydunet altyapı olmadan GSM üzerinden internet hizmeti verebiliyor diye biliyorum. İstersen, uydunet ile iletişime geç, daha detaylı bilgi vereceklerdir.

Uydunet altyapı olmadan GSM üzerinden internet hizmeti verebiliyor diye biliyorum. İstersen, uydunet ile iletişime geç, daha detaylı bilgi vereceklerdir.

Uydunet ile kablo tv aynı şey değil mi? Ben yıllardır ttnetin internetinden kurtulmak için uydunete başvuru yapıyorum altyapı yoktur deyip duruyorlar.

Arkadaşın sorusuna gelirsek, eğer gsm sinyalleri çekiyorsa operatörlerden mobil wifi tarzı kotalı ürünler alabilirsin.

ancak onlarda hem az kotalı hemde çok pahalı oluyor ben sadece evime normal internet bağlatırcasına kullanmak istiyorum bu arada gsm tabi çekiyor şehrin merkezindeyim altyapı yok çok saçma

Dostum Twitterdan paul doany'e tweet at. Konu hakkında bilgilendir. Geri dönüş yapıp altyapı getirmeleri olası.
gerçek mi bu :) !?
Dostum Twitterdan paul doany'e tweet at. Konu hakkında bilgilendir. Geri dönüş yapıp altyapı getirmeleri olası.
bu arada twitter ilk defa kullanıyorum tweet leyecekmiyim mesajmı göndereceğim fazla soru sordum ama ve nedemem gerekiyor :D

Geri
Yukarı