Altyapı gerektirmeyen internet tavsiyesi

EskiDostunuzMax

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhaba herhangi fiziksel bir altyapının bulunmadığı bir bölgede, Superbox gibi çözümleri araştırıyorum. Oyun gibi durumlar mevcut değil standart bir internet kullanımı olacak, aradığım şey hız ve kotasızlık.
Aranızda bu tarz hizmetleri kullanan veya bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilir mi? Hangisi en iyidir?

Geçen sene Superbox kullanmıştım. Merkezi bölgede kullanmama rağmen çok fazla ping problemi yaşıyordum. Arada internetin gitmesi ve indirme hızında da problemler yaşamıştım. Yani ben genel olarak Superbox önermiyorum fakat altyapı yoksa başka seçenekte yok gibi gözüküyor.

Turkcell tabii en geniş kapsama alanı olmasıyla önde ama bulunduğunuz bölgeye göre seçmelisiniz. Yani evinizde Turkcell az çekiyor Vodafone çok daha kuvvetli çekiyorsa muhtemelen onu tercih etmek daha doğru olacaktır. Bu sebeple önce varsa mahallenizde kullanan kimseyi bulmaya çalışın yoksa telefon çekim gücüne göre karar verin.

Sana ne kullanman gerektiği hakkında bilgi veremiceğim ama kullanmaman gereken bir şey varsa o da Superbox.
Hem pahalı hem akşamları aşırı derecede bir ping sorunu mevcut, zamanınde beni çok uğraştırdı illallah etmiştim. Superbox kesinlikle önermiyorum.

Geri
Yukarı