Altyapı Gerektirmeyen İnternet Önerisi

Ne dediler peki ? Bende aynı soru la karşı karşıyayım da.
Yaşadığın sorun için üzgünüm. İletişim bilgilerini benimle paylaşabilirsen konuyu araştırması için ilgili ekibe ileteceğim. Süreci takip edeceğim. bunu dediler ertesi günün sabahında 3 4 kere aradılar ben görmemişim öğle vakti 1 defa daha aradılar bulunduğum yere yatırım yapılması içinmiymiş neymiş tam anlamadım :) talep almışlar normalde müdürlüğe gitsemde port talebiniz alındı vs demezlerdi bu sefer mesaj geldi olabilir sanırım tam bilmiyorum ama firmanın ilgilenmesi beni mutlu etti hiç beklemezdim
Evet uzun bir aradan sonra Türk Telekom ceo sunun yardımıyla internet altyapısı getirilmedi ! en iyisi arat wifi a geçeceğim uydudan internet ve fiyatlar makul :)

Son düzenleme:
Paul bey (sosyal medya danışmanı) genellikle gaz alıyor sadece, başka bir fonksiyonunu pek görmedim. Altyapı gerektirmeyen internet olarak Superbox kullanıyorum ben, şimdilik gayet memnunum. Bu güne kadar max 74 mbps hız gördüm, günden günde yorumlarımı yazmaya devam edeceğim bu başlıkta: Turkcell Superbox yorum

Paul bey (sosyal medya danışmanı) genellikle gaz alıyor sadece, başka bir fonksiyonunu pek görmedim. Altyapı gerektirmeyen internet olarak Superbox kullanıyorum ben, şimdilik gayet memnunum. Bu güne kadar max 74 mbps hız gördüm, günden günde yorumlarımı yazmaya devam edeceğim bu başlıkta: Turkcell Superbox yorum

Valla ben de superbox kullanıyorum ve akşam saatlerinde internet istanbul trafiğine dönüyor. Tamamen kilit. O yüzden kapattırıp başka bir internete geçmek istiyorum ancak hala uygun bir firma bulamadım.

Valla ben de superbox kullanıyorum ve akşam saatlerinde internet istanbul trafiğine dönüyor. Tamamen kilit. O yüzden kapattırıp başka bir internete geçmek istiyorum ancak hala uygun bir firma bulamadım.

Hocam ben hala aynı şekilde SuperBox kullanıyorum. Anlık kesintiler haricinde günün her saati aynı performansı alıyorum aşağı yukarı. Mobil telefon gibi düşünün bu cihazı, iyi çektiği yerde iyi verim alırsınız

Süperbox aldığı parayı kesinlikle haketmiyor, yoğunluğun olduğu zamanlarda baz istasyonunun dibine gidip yayın açtım, upload sürekli sıfırlanıyordu. Baz istasyonunun dibinde olmama rağmen. Maalesef baz istasyonu yoğun olunca istasyona yakın olmak fayda etmiyor. Ben iade ettim, kurtuldum.

Biz arasnet kullanıyoruz ben hiç memnun değilim en ucuz 40 TL'lik olan 6 megabit olanı aldık oyunlarda çok fazla ping oluyor bir Türk serverına girsem bile en az 150 200 ping oluyor hiç tavsiye etmiyorum babama değiştir desemde takmıyor ucuz 40 TL vericeğinize 20 30 TL daha verip adam akıllı internet alınır bence. (resimde en düşük değeri var)

Dosya Ekleri

• bfdhd.PNG
    bfdhd.PNG
    5,7 KB · Görüntüleme: 148

Geri
Yukarı