Altyapı hızı kadar hız alamamak

75 Mbps download
8 Mbps upload

Bu yeniletme işleminin maliyeti ne olur? 4. kattayım apartman dairesi
Kullandığınız bu tarife ama 35 mbps alıyosunuz doğru mu anladım. Maliyet konusunda bilgim maalesef yok. Eğer yeniledikten sonra da düzelmezse port sıkıntısı vardır ama kabloyu değiştikten sonra düzeleceğini düşünüyorum.

Kullandığınız bu tarife ama 35 mbps alıyosunuz doğru mu anladım. Maliyet konusunda bilgim maalesef yok. Eğer yeniledikten sonra da düzelmezse port sıkıntısı vardır ama kabloyu değiştikten sonra düzeleceğini düşünüyorum.
Evet tarife bu 35 mbps hız alıyorum. Ben bi elektrikçi bulup görüşeyim teşekkürler :D

Evet tarife bu 35 mbps hız alıyorum. Ben bi elektrikçi bulup görüşeyim teşekkürler :D
Tarifeniz 75 ama size 35 mbps tanımlanmış ondan dolayı 35 alıyosunuz. Zaten bu hat değerlerine göre üstünü alamazsınız, SNR değeri müsait değil buna. İç tesisatınızı "ek"siz şekilde yeniletin. Buraya geri dönüş yaparsanız bakarız yine.

@Çağrı SANSAR hocam sizce TurkNet'e geçiş yapsam iç tesisatı değiştirmemde yardımcı olurlar mı? Zaten taahhütsüz paket kullanıyorum.
Yardımcı olacaklarını sanmıyorum ama gelen kişiye/kişilere bağlı. Zaten bu 2 iss'de TT altyapısını kullandığı için herhangi bir sorunda TT elemanları gelecek. Siz en iyisi elektrikçi çağırın, istediğiniz gibi çektirin daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı