Altyapı olmayan eve altyapı getirme

kemm

Decapat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Oturduğum bina 60 yıllık altyapı yok, telefon kutusu dahi yok. Superbox kullanıyorum asla memnum değilim ayda 270 TL veriyorum ve parasını asla hak etmiyor. Pakette yazan hızın yarısını dahi alamıyorum. Nasıl internet bağlatabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim :)

Oturduğum bina 60 yıllık altyapı yok, telefon kutusu dahi yok. Superbox kullanıyorum asla memnum değilim ayda 270 TL veriyorum ve parasını asla hak etmiyor. Pakette yazan hızın yarısını dahi alamıyorum. Nasıl internet bağlatabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim :)
Hocam apartman değilseniz altyapı getirmiyorlar sanırım ama bir kaç özel şirket var özel altyapı getiren. Ama yaygın firmalar değil.

Oturduğum evde altyapı yok. Evimin içine bildiğin direkten kablo çektiler. Rahatça kullanıyorum. Vadedilen interneti alıyorum desem çoğunuz inanmazsınız :D

Evimin yakınında hiç direk yok kabloların hepsi yer altından geçiyor galiba.
Hocam apartman değilseniz altyapı getirmiyorlar sanırım ama birkaç özel şirket var özel altyapı getiren. Ama yaygın firmalar değil.

Apartmanız ama kardeş apartman gibiyiz telefon kutusu kazan dairesi vs yan apartmanda.

Yeni konular

Geri
Yukarı