Altyapı olmayan yere internet önerisi

Hocam birkaç kişiyle görüştüm ADSL altyapısı mevcutmuş portları açtılar ve 16Mbps ADSL aldım. Fiber gelene kadar ADSL herhalde Superbox'tan daha stabil daha verimli olur değil mi?
ADSL internet kullanmayali çok oldu hocam. Kablolama falan düzgün yapıldıysa en azından stabil ve sınırsız internetiniz olur diye düşünüyorum. Ping de biraz yüksek olsa da sizi memnun eder bence.

ADSL internet kullanmayali çok oldu hocam. Kablolama falan düzgün yapıldıysa en azından stabil ve sınırsız internetiniz olur diye düşünüyorum. Ping de biraz yüksek olsa da sizi memnun eder bence.

Öyle Valorant CS:GO tarzı oyunlar oynamıyorum sadece Metin2 oynayacağım ve YouTube'dan 1080p video izleyebileyim Twitch yayınını 1080p izleyebileyim benim için yeterlidir.

Öyle Valorant CS:GO tarzı oyunlar oynamıyorum sadece Metin2 oynayacağım ve YouTube'dan 1080p video izleyebileyim Twitch yayınını 1080p izleyebileyim benim için yeterlidir.
türk telecom un ilçedeki ana binasına git orada teknikcilerle görüş "parasını verecegim altyapı istiyorum" de 2000 tl cıvarı para verip altyapı getirt ..yada wifi internet var onlarla uğraşacaksın

Hocam birkaç kişiyle görüştüm ADSL altyapısı mevcutmuş portları açtılar ve 16Mbps ADSL aldım. Fiber gelene kadar ADSL herhalde Superbox'tan daha stabil daha verimli olur değil mi?
Stabil olacağı kesin ama sadece hız bakımından superbox konumunuza göre çok daha iyi olabilir. Ping olarak da ADSL daha iyidir.

Türk telecom un ilçedeki ana binasına git orada teknikcilerle görüş "parasını verecegim altyapı istiyorum" de 2000 TL cıvarı para verip altyapı getirt. Ya da Wi-Fi internet var onlarla uğraşacaksın.

2000 TL parayla olacak ismi bu ya? Fiber için kazılar ihalelere girilmiyor mu? Böyle kolay paralara halledilir mi?

2000 TL parayla olacak ismi bu ya? Fiber için kazılar ihalelere girilmiyor mu? Böyle kolay paralara halledilir mi?

Fiber altyapsı yakınlarda ise halledilir ben halllettim. Tüm mesele adamını bulmak çünkü yapılan iş yasal değil yani hat çekmek için kullanıcıdan para alınamıyor ondan işler yavaş ilerliyor heleki müstakil ev ise

Fiber kolay kolay müstakil eve gelmez malesef.
Fiber altyapsı yakınlarda ise halledilir ben halllettim. Tüm mesele adamını bulmak çünkü yapılan iş yasal değil yani hat çekmek için kullanıcıdan para alınamıyor ondan işler yavaş ilerliyor heleki müstakil ev ise
Aylardır adamını arıyorum ama bir türlü bulamadım.

Fiber kolay kolay müstakil eve gelmez malesef.

Aylardır adamını arıyorum ama bir türlü bulamadım.
genel de merkez de arka tarafta teknikciler yol yordam biliyor. yasal olmadıgı için kolay kolay zıplamıyorlar "parasını verecegim" dersen teknikcilere yönlendirebilirler gebze telekom olsa isim verirdim

genel de merkez de arka tarafta teknikciler yol yordam biliyor. yasal olmadıgı için kolay kolay zıplamıyorlar "parasını verecegim" dersen teknikcilere yönlendirebilirler gebze telekom olsa isim verirdim
Sokağın başındaki apartmanda fiber var.
Evimizin karşısındada hemen direk var. İsteseler o sokağın başından bu direğe çekemezler mi?

Bide bir soru soracağım arkadaşlar vodafone mobil hattından speedtest yaptığımda 50mbps çıkarken turk telekom mobil verisinden speedtest yaptığımda hız 15 mbps çıkıyor. Bu olay turk telekom adsl hızımda 16mps hızının düşmesine sebep olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı