AM3+ İşlemci Soğutucu Önerisi

Arkadaşlar ben bundan alıcam 3 fanlı 105 derece olan islemcimi normale döndürurmu ve yazılımsal sorunda var onuda cozicem
Yüksek kaliteli 4PIN CPU soğutucu 115X1366 2011,6 ısı borusu çift-kulesi soğutma 9 cm fan, destek Intel AMD
High quality 4PIN CPU cooler 115X 1366 2011,6 heatpipe dual tower cooling 9cm fan,support Intel AMD-in Fans & Cooling from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
Fanlar 9 cm, yüksek devirde çok ses yapar ve 12 cm lik fanın performansını vermez. Benim tavsiyem Aerocool Verkho5L

Son düzenleme:
Sizin attığınız benim linkdekinden dahamı iyi
Sizin Aliexpress linkini verdiğiniz soğutucu ismi vs. bilinmeyen, garantisi olmayan sıradan bir soğutucu. Üzerindeki fanlar 9 cm'lik üstelik. Bunu aldığınız ve memnun kalmadığınız takdirde ne yapacaksınız? Geri mi göndereceksiniz? Verdiğim linkteki ürün ise Türkiye'de 2 yıl garantisi olan bir soğutucu. Baktınız memnun olmadınız 14 gün içinde geri gönderirsiniz. Ürünün 16 cm yüksekliği var dikkat ediniz. Kasanızın en az 17 cm genişliği olması lazım. Termal macun olarak Cooler Master Mastergel Maker Nano tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Sizin Aliexpress linkini verdiğiniz soğutucu ismi vs. bilinmeyen, garantisi olmayan sıradan bir soğutucu. Üzerindeki fanlar 9 mm'lik üstelik. Bunu aldığınız ve memnun kalmadığınız takdirde ne yapacaksınız? Geri mi göndereceksiniz? Verdiğim linkteki ürün ise Türkiye'de 2 yıl garantisi olan bir soğutucu. Baktınız memnun olmadınız 14 gün içinde geri gönderirsiniz. Ürünün 16 cm yüksekliği var dikkat ediniz. Kasanızın en az 17 cm genişliği olması lazım. Termal macun olarak Cooler Master Mastergel Maker Nano tavsiye ederim.
Hocam instagramınız varsa özelden konusabilirmiyiz
Yada Arctic Freezer 33 PLUS Intel, AM4 İşlemci Soğutucu ACFRE00032A - Nanokatalog bu guzelmi

Son düzenleme:
Hocam instagramınız varsa özelden konusabilirmiyiz
Yada Arctic Freezer 33 PLUS Intel, AM4 İşlemci Soğutucu ACFRE00032A - Nanokatalog bu guzelmi
Linkini verdiğiniz üründe 12 cm'lik 2 adet fan bulunmakta fakat 4 ısı borusu mevcut. Benim linkini verdiğim üründe ise tek fan ve 5 ısı borusu bulunmakta. Benim tavsiye ettiğim ürüne bir fan daha ilave edebilrsiniz fakat sizinkine bir ısı borusu ilave edemezsiniz. Bir diğer mevzu nanokatolog güvenilir fakat kargo için çok bekleyebileceğiniz bir firma. Eğer ürün ellerinde yoksa yurt dışından sipariş veriyorlar ki bu da 1-1,5 ayı bulabiliyor. Eğer belirttiğiniz ürünü alacaksanız stok teyyidini yapınız.

Linkini verdiğiniz üründe 12 cm'lik 2 adet fan bulunmakta fakat 4 ısı borusu mevcut. Benim linkini verdiğim üründe ise tek fan ve 5 ısı borusu bulunmakta. Benim tavsiye ettiğim ürüne bir fan daha ilave edebilrsiniz fakat sizinkine bir ısı borusu ilave edemezsiniz. Bir diğer mevzu nanokatolog güvenilir fakat kargo için çok bekleyebileceğiniz bir firma. Eğer ürün ellerinde yoksa yurt dışından sipariş veriyorlar ki bu da 1-1,5 ayı bulabiliyor. Eğer belirttiğiniz ürünü alacaksanız stok teyyidini yapınız.
Hocam baktım sizin ürüne iyi gözüküyor fanlardan zerre anlamam sizinkini alıcam amacım X4 955 105 derece oluyor kapanıyor pc bi sonraki bios updatede fix X4 955/965 yazıyordu bios guncellersem düzelme şansı varmı veya diyelim olmadı sizin fandan alsam sogutabilirmi ? ( AliExpress den aldım işlemciyi) suanki fan 10 yıllık stok fan fandan mıdır?

Hocam baktım sizin ürüne iyi gözüküyor fanlardan zerre anlamam sizinkini alıcam amacım X4 955 105 derece oluyor kapanıyor pc bi sonraki bios updatede fix X4 955/965 yazıyordu bios guncellersem düzelme şansı varmı veya diyelim olmadı sizin fandan alsam sogutabilirmi ? ( AliExpress den aldım işlemciyi) suanki fan 10 yıllık stok fan fandan mıdır?
Arkadaşlar lütfen bırakın tartışmayı BİOS güncelledim bilgisayara görüntü gelmiyor lütfen yardımcı olun konu açtım.

Bunları denemeden konu açtığımı düşünüyorsun sanırım. Siz cevap verene kadar şu anda kasada artık çalışmıyor fan dönüp kapanıyor. Bu forum sadece işine gelen kişilere ve işine gelen konulara cevap veriyor artık bunu anlamış oldum
Ben sana yardım etmek için bir çözüm yolu gösterdim hemen artistleniyorsun... Benimde 3-5 postum açıldı kimse c vaplamsdj

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı