AM4 soğutucu aparatı ayrıca satılır mı?

• Konuyu başlatan Vasc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 8B

Vasc

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Serviste değişim yapılan anakartın altında ayrıca gelen soğutucunun monte edilmesini sağlayan aparat gelmedi. Servisi aradım maille dönüş yapacağız dediler attığım maile 3 gün sonra anakartın seri numarası istenilen bir maille cevap verildi. Yolladım ve tekrar olarak belirttim sorunu fakat 3 gündür bekliyorum tık yok. Bu aparat ayrı olarak satılıyor mu? İnternette baktım ama bulamadım bileniniz var mı? Bilgisayarı şu an yatırılmış bir biçimde kullanıyorum ve çok sıkıntılı yer kaplama konusunda. Uzun süre böylece beklemek istemiyorum, işimi garantiye almak için soruyorum.

Bahsettiğim aparat işaretlediğim yerin vidalarını oturttuğumuz anakartın altında bulunan kısım.

2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsi uyar. Ben Am2 aparatı AMD Ryzen 2200G de kullanıyorum anakartın kutusunda yoktu bozulan anakartımdan söküp yenisine taktım sorun olmuyor amacı işlemci soğutucu bloğu üzerine yerleştirmek.

Hepsi uyar. Ben Am2 aparatı AMD Ryzen 2200G de kullanıyorum anakartın kutusunda yoktu bozulan anakartımdan söküp yenisine taktım sorun olmuyor amacı işlemci soğutucu bloğu üzerine yerleştirmek.
Sizin kullandığınız hangisi peki ?

Hocam attığınız ürün 3.parti soğutucular için değil mi ? Çünkü ben stok soğutucu kullanıyorum ve onun vidalarının bir boşluğa girmesi gerekiyor. Oradaki resime bakacak olursak soğutucu vidasıyla oradaki vida üst üste gelmiş olacak. Yanlış anlamamışımdır umarım.
Hocam yanlış anlamışım galiba. Sarı olan aparatın yerine soğutucuyu takacağız. AM4 için uyumlu değil mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı