Amazon Almanya'dan ekran kartı ne zaman gelir?

Benim ekran kartım 15 günde geldi. O da UPS Türkiye'nin rezalet oluşundan ötürü. Yoksa daha da erken gelecekti. Yani söylenen tarihten çok daha erken gelebiliyor. Kaça aldınız 6700XT'yi? Hayırlı olsun.

Bunu nereden bilebiliriz?
Ürünün stok durumuna, Amazon'un saçmalayıp saçmalamamasına bağlı.
Benle aynı zamanda kart alanların kartları 3-4 gün önce ulaştı. Benim kartım bugün İstanbul'a ulaştı. Çünkü depodan depoya aktarılmış, 6 gün hazırlanıyor aşamasında kaldı.
Yani kimse sana kesin bir şey diyemez.
7-11 Ekim teslimat tarihi vardı. 21 Ağustos'ta almıştım.

Benimle aynı zamanda kart alanların kartları 3-4 gün önce ulaştı. Benim kartım bugün İstanbul'a ulaştı. Çünkü depodan depoya aktarılmış, 6 gün hazırlanıyor aşamasında kaldı.

Bilemeyiz evet. Amacım benim gibi uzak tarih verip erken gelenler varsa onu bilmek istiyorum.

Benle aynı zamanda kart alanların kartları 3-4 gün önce ulaştı. Benim kartım bugün İstanbul'a ulaştı. Çünkü depodan depoya aktarılmış, 6 gün hazırlanıyor aşamasında kaldı.
Bu atara ne gerek var? Düzgünce şu bilgiyi vereceksiniz "Ben de satın aldım, 7-11 Ekim diyordu ama şu an İstanbul'da. Daha erken gelen insanlar da biliyorum. Sizin de bu şekilde erken gelme ihtimali var." Bu kadar basit. Veya girmeyin şu başlığa hiç cevap yazmayın hocam.

Benim de 1 hafta önce aldığım bir ürün, 5-15 Eylül görünmesine rağmen dün teslim edildi. Eğer stok problemleri yoksa, hemen hazırlayıp gönderirlerse 3-4 günde bile ulaşabiliyor.

8360TL aldım hocam. Yanına da R5 3600 alıyorum.
Güzel fiyat. Güle güle kullanın. Bende de Ryzen 3600 var. Yeni ekran kartı alınca CPB'yi açtım. 80 dereceyi görüyorum bu ara. Alacağınız soğutucu çok önemli. Güzel bir soğutucu alın.

Dikkatlice okursan arkadaş bana kesin tarih verin dememiş. İhtimal var mı demiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı