1500 euro ve 30 kg limiti var. Onun haricinde ayni üründen 5-6 tane sipariş etmeyin. Edeceksenizde parça parça sipariş verin. Bunların dışında limit mevcut değil.

Not : Bunların haricinde yasaklı maddeler mevcut, onları araştırırsınız
30 kg ve 1500 euroda tek seferde sanırsam. Yanlış mı anladım? Oturup herkes için bu arkadaş 700 euro'ya 2 ürün almış, bu eleman 3 ürün almış 25 kg tutmuş 5 kg'den fazlasını alamaz demiyorlar sanırsam? Bahsettiğiniz diğer maddelerin içine kitap,dergi girmez sanırsam. Tehlike "maddeler"den söz ettin sanırım :D.

Merhaba, ben Amazon'dan ekran kartı aldım. Alırken bana 10 dolara 3 yıl garanti seçeneği sunulmuştu. Ancak ben o sıra almak istemedim. Ürün şuan kargoda ama ben ek olarak o garanti'yi şimdi almak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Teşekkürler.

Merhaba, ben Amazon'dan ekran kartı aldım. Alırken bana 10 dolara 3 yıl garanti seçeneği sunulmuştu. Ancak ben o sıra almak istemedim. Ürün şuan kargoda ama ben ek olarak o garanti'yi şimdi almak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Teşekkürler.

Selamlar, bahsettiğiniz garanti seçeneğini Türkiye müşterileri kullanamıyor maalesef.

Amazon da alışveriş yapacaktım. Altta yazılı uyarı vardı. Bu tam olarak ne demektir? Açıklayabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    152,6 KB · Görüntüleme: 270
Merhabalar, baştan beri okumaya çalıştım rehberi ama aradan yıllar geçtiği için bazı yerlerde kafam karıştı. Şimdi ben amazondan https://www.amazon.com/SteelSeries-...&qid=1503444896&sr=8-2&keywords=arctis+3&th=1 bunu almak istiyorum. burda kargo ücretini düşürebilirler mi? Birde 100 dolar gibi bir ücret bana gümrükte sıkıntı çıkarır mı? Çünkü türkiyeye göre çok farklı bir fiyat. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler. Birde amazonprime 2günlük deneme mevcut onu kullansam fiyatta azalma olur mu?

Arkadaşlar amazon üzerinden alınmış ekran kartını sıfır olarak satın aldım.

Kartı garantiye göndermek istiyorum.

Ben direk gönderebilir miyim? Yoksa illaki ilk satın alan alıcı tarafından mı gönderilmesi gerekiyor?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler

@Raydric Öncelikle rehberini okudum.Gayet iyi olmuş. Sormak istediğim şey ise benim almak istediğim eşyanın Türkiye'ye gönderimi yok yazıyor. Hiç bir şekilde alamaz mıyım ?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    154,1 KB · Görüntüleme: 124
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı